TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wersje Windows 7 ogłoszone

Offline darkfilip15

  • **
  • 95
  • We're all the same-Players in the game
Wersje Windows 7 ogłoszone
« dnia: 03 Luty 2009, 20:03:54 »
Cytuj
Microsoft ogłosił wersje w jakich dostępny będzie system Windows 7. Lista wersji powstała na podstawie opinii o dostępnych wersjach Visty, jakie zgłaszali klienci. Na przedstawionej poniżej liście każda kolejna wersja zawiera wszystkie funkcje poprzedniej plus dodatkowe.

Najprostszą i najtańszą wersją Windows 7 będzie Starter. Na rynkach wschodzących oferowany będzie Windows 7 Home Basic, przeznaczony dla użytkowników domowych. Również dla nich, ale już bez ograniczeń ze względu na kraj, oferowany będzie Windows 7 Home Premium. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników domowych oraz małych firm Microsoft przygotował Windows 7 Professional. Z kolei dla średnich i dużych firm oraz klientów objętych umową Software Assurance przeznaczony będzie Windows 7 Enterprise. Najbardziej zaawansowaną wersją Windows 7, posiadającą komplet funkcji, będzie Ultimate. Nie będzie specjalnej wersji dla netbooków.

Będzie możliwość zakupienia wersji upgrade z XP do 7 ale aktualizacja będzie wymagała przeprowadzenia instalacji na czystym dysku.


Źródło: dobreprogramy.pl
« Ostatnia zmiana: 20 Luty 2009, 22:31:12 wysłana przez Mirahz »

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2009, 20:07:30 »
Czyli może builid 7025 to nie był całkiem fake? bo skąd by wiedzieli że powstaną właśnie te wersje?

Offline darkfilip15

  • **
  • 95
  • We're all the same-Players in the game
Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Luty 2009, 20:10:44 »
Jeszcze tych wersji nie wprowadzili widocznie do 7025, bo wersja business jest na screenach z 7025, a tutaj jest napisane że będzie to professional. Moim zdaniem 7025 nie był fake.

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Luty 2009, 20:13:08 »
mnie intryguje to skąd wiedzieli, że wyjdzie taka wersja jak starter? ;> Bo resztę mogli się domyślić...

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Luty 2009, 20:14:00 »
Za dużo wersji :/

Pepsko

Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Luty 2009, 20:14:34 »
a czym to sie będzie różniło ? %-)

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Luty 2009, 20:20:06 »
a czym to sie będzie różniło ? %-)

...ceną xD

Offline darkfilip15

  • **
  • 95
  • We're all the same-Players in the game
Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Luty 2009, 20:20:59 »
Wg. mnie powinny być dwie wersje: HP i Pro... takie jest moje zdanie...

Pepsko

Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Luty 2009, 20:21:47 »
j/w

nie wiem wlasnie po kiego wała tyle wersji :-)


Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Luty 2009, 20:23:40 »
nie mogliście napisać, że jak w XP'q Home i Professional?...:P Więcaj wersji równa się więcej $$$... tylko czy aby na pewno?

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Luty 2009, 20:50:54 »
A co w tym najśmieszniejsze?!! W Polsce znowu nie będzie wersji starter tak jak w przypadku Xp i Visty xDDDD
kiedyś bez aktywacji zainstalowałem starter visty... śmieszne jest to że starter visty ma takie same wymagania jak reszta, i obciaża jak reszta... w przypadku 7 będzie tak samo... podsumowując ROTFL

_________________________

niby na stronie miękkiego (polska wersja) jest wzmianka o starterze, ale w sklepach startera nie ma xD

Nie pisz WIELKIMI literami całych zdań - michau
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2009, 21:09:42 wysłana przez michau »

Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Luty 2009, 21:08:51 »
A CO W TYM NAJŚMIESZNIEJSZE?!! W POLSCE ZNOWU NIE BĘDZIE WERSJI STARTER TAK JAK W PRZYPADKU XP I VISTY xDDDD
kiedyś bez aktywacji zainstalowałem starter visty... śmieszne jest to że starter visty ma takie same wymagania jak reszta, i obciaża jak reszta... w przypadku 7 będzie tak samo... podsumowując ROTFL

_________________________

niby na stronie miękkiego (polska wersja) jest wzmianka o starterze, ale w sklepach startera nie ma xD


A w salonie kupisz full wypas mercedesa z tapicerka , klimą etc. w cenie wersji standardowej ?

ziebal

Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Luty 2009, 21:25:46 »
Czyli może builid 7025 to nie był całkiem fake? bo skąd by wiedzieli że powstaną właśnie te wersje?

Nigdy nie mówiliśmy, że to Fake...
Wyciek buildu, a istnienie screenów to dwie różne rzeczy  ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Luty 2009, 21:26:06 »
starter jest chyba tylko w wybranych krajach...
no i zapewne jak basic - nie posiada aero.
Szkoda, naprawdę szkoda bo w sumie to nic się nie zmieniło...
Potrzebne jeszcze są informacje czego dokładnie ma nie zawierać a co zawierać będzie każda z poszczególnych wersji i będzie wiadomo co wybrać ;)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Wersje Windows 7 ogłoszone
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Luty 2009, 21:47:29 »
A CO W TYM NAJŚMIESZNIEJSZE?!! W POLSCE ZNOWU NIE BĘDZIE WERSJI STARTER TAK JAK W PRZYPADKU XP I VISTY xDDDD
kiedyś bez aktywacji zainstalowałem starter visty... śmieszne jest to że starter visty ma takie same wymagania jak reszta, i obciaża jak reszta... w przypadku 7 będzie tak samo... podsumowując ROTFL

_________________________

niby na stronie miękkiego (polska wersja) jest wzmianka o starterze, ale w sklepach startera nie ma xD


A w salonie kupisz full wypas mercedesa z tapicerka , klimą etc. w cenie wersji standardowej ?

możesz jaśniej? nie widzę jakoś zwiazku ;|