TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WDDM

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: WDDM
« Odpowiedź #60 dnia: 06 Marzec 2009, 16:03:04 »
Fakt - sławetne stery omegi co wyciągały z fx5200 dużo dużo dużo , jednak standardowe stery nvidi DZIAŁAJĄ i pozwalaja na osiągnięcie tego co producent mówi a omega taka to dopala karte , w przypadku ati - karta nie działa jak powinna , jak pozwala jej sprzęt i to co ma pod maską , dodatkowo czasami jest to mało stabilne , i dopiero sterowniki wolne pozwalają na jako takie działanie , gdzie nie służą jako dopalacz a service pack ;p

Tu się zgodzę...chociaż sytłacja powoli się chyba poprawia mam nadzieję że Ati wezmie się w garsc i poprawi jakosc sterowników...

Odp: WDDM
« Odpowiedź #61 dnia: 13 Marzec 2009, 11:21:41 »
No cusz ATI zawsze robiło gówniane stery :) Miałem mnóstwo przypadków że instaluje sterowniki i wywala błąd że nie ma pasującego sprzętu. Antidotum na to było modowanie sterowników. Czyli wymuszanie obsługi danej karty. Można to robić ręcznie lub za pomoca programu. Podobnie teraz bywa z GeForce M-obile. Na laptopie każdy sterownik musze modyfikować (dodać moje urządzenie do pliku z listą urządzeń) :D