TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WDDM

Odp: WDDM
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Luty 2009, 21:46:43 »
A ja Wam powiem, że mam laptopa dv9202 - na pokładzie karta GF 7600go.

Za namową mojego kumpla, zamiast tych sterowników co mi Seven "podał" zainstalowałem WDDM do 7600 GT, albo LE już nie pamiętam. W każdym bądź razie stery które są w c;/windows. Nie wiem jaki skok wydajności w 3dmark, ale przy teście Windows`a GF skoczyło mi z oceny 4.2 na 4.4 także nie jest źle;-) Polecam pobawić się tymi sterami, są moim zdaniem wydajniejsze;-)

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: WDDM
« Odpowiedź #46 dnia: 15 Luty 2009, 16:20:23 »
Witam mam taki problem

NVIDIA driver update for NVIDIA GeForce 8400M GS (Microsoft Corporation - WDDM v1.1)

Error details: Code 80070103

nie chce się zainstalować :( dodam ze tak mam od wczoraj :(
robiłem przywracanie systemu od nowa instalowałem i nic ciągle ten sam problem :(
miał ktoś taki problem ?
Dodam ze nawet stare sterowniki nie chcą mi się zainstalować ( mam namyśli te ze strony Producenta jak i ze strony firmy z której mam lapcia )

Odp: WDDM
« Odpowiedź #47 dnia: 20 Luty 2009, 20:12:56 »
Sterowniki ATI Catalyst 9.2 do pobrania

Firma AMD udostępniła nowe pakiety sterowników kart graficznych i płyt głównych z procesorami ATI Radeon 9500 i nowszych. Oznaczone numerem 9.2 Catalysty wprowadzają między innymi (dotyczy systemów Windows):

    * Wzrost wydajności w grze Crysis (DX 10): do 20% (dotyczy tylko sytuacji, w których ogranicznikiem wydajności jest CPU)
    * Wzrost wydajności w grze Crysis Warhead (DX 10): do 20% (j.w.)
    * Wzrost wydajności w grze World in Conflict: do 5% (j.w.)
    * Poprawiono ustawianie filtrowania anizotropowego w aplikacjach DirectX 10

Pakiety dla systemów operacyjnych Windows XP, Vista oraz Linux można pobrać ze strony internetowej

http://www.amd.com/pl-pl/SupportDrivers/ProcessorSupport/0,,15218_15219,00.html

Odp: WDDM
« Odpowiedź #48 dnia: 20 Luty 2009, 21:02:31 »
Właśnie zainstalowałem te nowe Sterowniki ATI Catalyst 9.2 i już pierwszy problem panel Catalyst zainstalował się dobrze ale sterowniki już nie oto screen
a jak naciskam na wyświetl dzienniki to wyskakuje to .



Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: WDDM
« Odpowiedź #49 dnia: 20 Luty 2009, 22:36:02 »
Mam to samo z tymi nowymi sterami. I co najgorsze nie można ich nawet ręcznie przez Menedżer Urządzeń wrzucić!

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: WDDM
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Luty 2009, 14:57:02 »
Jak zwykle AMD (dep. ATI) dało dupy i dla tego nigdy nie kupię ich kart graficznych ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: WDDM
« Odpowiedź #51 dnia: 06 Marzec 2009, 07:10:37 »
Jak zwykle AMD (dep. ATI) dało dupy i dla tego nigdy nie kupię ich kart graficznych ;)

może Tobie ;] ja mam wolne sterowniki ;p


Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: WDDM
« Odpowiedź #52 dnia: 06 Marzec 2009, 11:44:59 »
Jak zwykle AMD (dep. ATI) dało dupy i dla tego nigdy nie kupię ich kart graficznych ;)

Zainstalowałem catalyst 9.2 x64 i chodzą dobrze tylko teraz nie wiem czy skok w wydajnosci spowodowany jest 64x czy nowym buildem 7048 :)

Dodatkowo ATi robi dobre karty mniej prądu pożerają co jest ważne...

Odp: WDDM
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Marzec 2009, 15:14:46 »
może Tobie ;] ja mam wolne sterowniki ;p

Cały jesteś wolny, tak tak, wiemy o tym...

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: WDDM
« Odpowiedź #54 dnia: 06 Marzec 2009, 15:16:51 »
może Tobie ;] ja mam wolne sterowniki ;p

Cały jesteś wolny, tak tak, wiemy o tym...

Wolny nie bedzie jak mu Policja zapuka do drzwi tak się boi tego monitoringu że coś musi miec na dyskach...

Odp: WDDM
« Odpowiedź #55 dnia: 06 Marzec 2009, 15:19:23 »
Niekoniecznie na dyskach... w szafce pokradzione z empiku dystrybucje linuxów z gazetami :D

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: WDDM
« Odpowiedź #56 dnia: 06 Marzec 2009, 15:41:02 »
Niekoniecznie na dyskach... w szafce pokradzione z empiku dystrybucje linuxów z gazetami :D

Nie no znowu zaplułem monitor herbatą...ostatnim razem po tym zdarzeniu miałem 2 martwe pixele które udało się ożywic :)

Odp: WDDM
« Odpowiedź #57 dnia: 06 Marzec 2009, 15:46:48 »
Wiesz to ze masz wolne sterowniki baaaaardzo świadczy o elokwencji i profesjonalizmie ati ... naprawdę , żeby fani wydawali lepsze stery niż producent chipu to żenada ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: WDDM
« Odpowiedź #58 dnia: 06 Marzec 2009, 15:48:58 »
Wiesz to ze masz wolne sterowniki baaaaardzo świadczy o elokwencji i profesjonalizmie ati ... naprawdę , żeby fani wydawali lepsze stery niż producent chipu to żenada ;p

Hm są jakieś testy potwierdzające to? wiesz jak miałem Nvidie to też używałem zmodyfikowane stery przez społecznosc...wiec Ati i Nvidia jeden grzyb... :)

Odp: WDDM
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Marzec 2009, 15:52:47 »
Fakt - sławetne stery omegi co wyciągały z fx5200 dużo dużo dużo , jednak standardowe stery nvidi DZIAŁAJĄ i pozwalaja na osiągnięcie tego co producent mówi a omega taka to dopala karte , w przypadku ati - karta nie działa jak powinna , jak pozwala jej sprzęt i to co ma pod maską , dodatkowo czasami jest to mało stabilne , i dopiero sterowniki wolne pozwalają na jako takie działanie , gdzie nie służą jako dopalacz a service pack ;p