TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jaki system zainstalować

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Jaki system zainstalować
« Odpowiedź #45 dnia: 14 Marzec 2009, 15:16:31 »
Nie martw się - mi wcieło seavy od final fantasy origins - od wersji japonskiej dla hardcorowóc ;p ( więcej ekspowania niż grania ;p - a naprawde moja dróżyna już wymiatała - 2tyg. ekspiłem ;p )

Nie rozumiesz mi nie wcięło savów zrobiłem kopię ale przez te pierdoły katalogi w vista/w7 + logowanie się na konto live nie widzi moich zapisów mimo że jej mam...tak mnie to wpieniło że nie wiem czy kupię grę z napisem games for windows na pudełku czyli 99% obecnych tytułów...

Czemu nie ma savów w tym samym katalogu co gra wedlug mnie to było wygodne teraz przed formatę latam jak głupi po każdych dokumentach i kopiuje dane kurwicy można dostać...

Odp: Jaki system zainstalować
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Marzec 2009, 15:44:27 »
to a idee chyba wszystkich seavów w jednym miejscu a nie latanie po folderach z grami ;p Zrób jak ja - pendrive i jak go wkładasz to skrypt vbs sam zgrywa seawy z odpowiednich folderów - seav backup pen drive ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Jaki system zainstalować
« Odpowiedź #47 dnia: 14 Marzec 2009, 15:52:25 »
to a idee chyba wszystkich seavów w jednym miejscu a nie latanie po folderach z grami ;p Zrób jak ja - pendrive i jak go wkładasz to skrypt vbs sam zgrywa seawy z odpowiednich folderów - seav backup pen drive ;p

...wolał bym żeby wszystko trzymał tam gdzie mi się podoba...jedyna wada jak dla mnie visty i w7 widac że sendfeed back nie działa w 100% :)

Odp: Jaki system zainstalować
« Odpowiedź #48 dnia: 14 Marzec 2009, 15:58:46 »
A znajesz ty ból taki jak mój, gdy wyczyściło mi memorke od PS2 na której miałem save od Final Fantasy X... 100+ godzin grania!! xD

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Jaki system zainstalować
« Odpowiedź #49 dnia: 14 Marzec 2009, 16:08:49 »
A znajesz ty ból taki jak mój, gdy wyczyściło mi memorke od PS2 na której miałem save od Final Fantasy X... 100+ godzin grania!! xD

FFX bez jaj...przeciez to wielki film a nie gra...100 godzin to chyba w FF7 tylko każdy kolejny final jest gorszy...

Odp: Jaki system zainstalować
« Odpowiedź #50 dnia: 14 Marzec 2009, 16:35:19 »
Co nie zmienia faktu, że filmików które zajmują 90% gry nie przewiniesz i musisz ślęczeć godzinami przed TV.

Odp: Jaki system zainstalować
« Odpowiedź #51 dnia: 14 Marzec 2009, 18:03:02 »
FF jest dobry , nie ,ma zbyt wiele wątków i zakonczen , jest liniowy i to jest w jakimś sensie fajne, siadasz w fotelu  i cieszysz się z tego ze przechodzisz , odkrywasz kolejne sekrety poziomy no i fabuła ... wszystko 4fun tak jak pokenony , lubie takie gry .