TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

znikneło menu

Offline Adyk

znikneło menu
« dnia: 05 Luty 2010, 12:40:46 »
sory ale nie do końca potrafię nazwać o co mi chodzi :D

przy prawo kliku na widocznym w załączniku "folderze" pokazywało mi się parę opcji, dodałem sobie tam trochę rzeczy, często z tego korzystałem, dzisiaj włączyłem i wszystko zniknęło, zostały dwie opcje jak widać, nic nie wyłączałem...

jakieś pomysły?

Odp: znikneło menu
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Luty 2010, 18:34:28 »
Bo foldery które się tam pojawiają zmieniają się dynamicznie w zależnosci od najczesciej otwieranych aby były tam na stale po prawokliku trzeba go przypiąć

Offline Adyk

Odp: znikneło menu
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Luty 2010, 22:40:42 »
no tak, ale miałem przypiete pare rzeczy, plus teraz nie da się przypiąć na nowo...

Odp: znikneło menu
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Luty 2010, 20:28:56 »
Witam.

Problem rozwiązany. Idziemy do "..\Users\NAZWA UZYTKOWNIKA\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Recent" i tworzymy dwa pliki "AutomaticDestinations" i "CustomDestinations", jeżeli te dwa pliki istnieją to wystarczy wyrzucić z nich wszystko.

Teraz możemy na nowo przypinać
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2010, 00:16:32 wysłana przez kafej666 »

Offline Adyk

Odp: znikneło menu
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Luty 2010, 13:34:38 »
u mnie nie ma takiego katalogu...
ale pomijając to obojętnie jakie te pliki utworze? nawet tekstowe o takiej nazwie?

sory za glupie pytanie ale nie czaje :D

Odp: znikneło menu
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Luty 2010, 04:13:11 »
Adyk miałem ten sam problem. Prześledź poniższy wątek a powinieneś rozwiązać problem.

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,3215.0.html