TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jak zainstalować Win 7 na USB?

Jak zainstalować Win 7 na USB?
« dnia: 08 Styczeń 2010, 19:07:06 »
Czy jest taka możliwość, aby zainstalować Win7 na dysku USB? Jak to zrobić?

Odp: Jak zainstalować Win 7 na USB?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Styczeń 2010, 12:40:46 »
Po co zakładasz 2 razy ten sam temat chcesz dostać bana?

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Jak zainstalować Win 7 na USB?
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Styczeń 2010, 14:19:04 »
Nie!  :D Ten user chce uzyskać odpowiedz  ;D
Gość jest zdesperowany
Założycielu tego wątku: Google nie boli, ale cię wyręczyłem http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&hs=lLv&q=windows%207%20portable&lr=lang_pl&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw

Odp: Jak zainstalować Win 7 na USB?
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Styczeń 2010, 18:41:05 »
Po co zakładasz 2 razy ten sam temat chcesz dostać bana?

Sory, nie mogłem znaleźć poprzedniego, dlatego ponowiłem, jeszcze raz przepraszam. Było to świeżo po rejestracji.

Odp: Jak zainstalować Win 7 na USB?
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Styczeń 2010, 18:44:14 »
Nie!  :D Ten user chce uzyskać odpowiedz  ;D
Gość jest zdesperowany
Założycielu tego wątku: Google nie boli, ale cię wyręczyłem http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&hs=lLv&q=windows%207%20portable&lr=lang_pl&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw

Gdybym miła kłopoty psychiczne, to bym ciebie zapytał. Ale ja pytam prosto i zwięźle; Jak zainstalować Win 7(np. przeróbka XP, ale dla ciebie to chyba za głupie), nie jakiś piepszony "PORTABL". Poza tym jak chcesz się na kimś wyżyć, to radzę poszukać w rodzinie, ale najpierw zapytaj.

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Jak zainstalować Win 7 na USB?
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Styczeń 2010, 15:52:23 »
Polecam wszystkim podejść na spokojnie do tematu. Użytkownik potrzebuje pomocy w danym temacie, więc proszę się tego trzymać. Dzięki :)