TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z bootowaniem

Problem z bootowaniem
« dnia: 25 Grudzień 2009, 17:55:36 »
Witam! Przed kupnem nowego Windows 7 chcę go najpierwsz przetestować. Ściągnąłem go sobie ładnie zainstalowałem obraz .iso i wogóle nie chcę mi się bootować nawet gdy w XP chce opdalić Autorun dostaje takie info :

"THIS installation disc isn't compatible with yourversion of Windows. To upgrade, you need the correct installation disc. For more inf chec your computer's system information. To instal a new copy of Win, restart (boot) your computer using the installation disc, and then Select Custom (advanced)"

Zastosowałem się do poradnika kolegi że płytka się nie bootoje niestety nic nie pomogło straciłem już dwie płyty.


Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki ;)
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień 2009, 19:29:37 wysłana przez Gucio »

Odp: Problem z bootowaniem
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Grudzień 2009, 20:51:50 »
Jaką wersje systemu pobrałeś? Jesli to wersja x64 to na Windows XP nie odpali bo system jest 32 bitowy.

Odp: Problem z bootowaniem
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Grudzień 2009, 00:06:48 »
Tak to x64 Ale to nawet nie bedzie sie bootowało jak system 32 bitowy mam ? W takim razie pobrać Win7 32bitowy ?

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: Problem z bootowaniem
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Grudzień 2009, 00:38:57 »
Uruchom instalatora bootując komputer z płyty zamiast uruchamiać instalatora z poziomu Windows.

Odp: Problem z bootowaniem
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Grudzień 2009, 01:34:33 »
Jak by się z płyty chciało bootować to bym topicu nie zakładał :) Właśnie w tym problem że nie chce mi się bootować płyta na komputerze i na laptopie mam to samo. Skorzystałem z poradnika kolegi i zrobiłem bootowalną płytkę na podstawie mojej płytki win XP ale dalej jej to samo jak zrestartuje kompa to napisze Wam co mi wyskakuje jak sie płytka chce boootować :)

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem z bootowaniem
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Styczeń 2010, 16:13:26 »
nie chce ci sie bootowac bo masz obraz do instalki z poziomu windowsa - i analogicznie majac system w wersji x32 odpalisz instalke x32

sciagnij sobie wersje x64 bootable