TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jak zmienic MAC adres karty sieciowej

Offline Portal

  • ***
  • 172
Jak zmienic MAC adres karty sieciowej
« dnia: 07 Sierpień 2009, 18:54:05 »
Witam
jak zmienic w windowsie 7 MAC adres karty sieciowej (wi-fi). Chodzi mi o zmiane tymczasowa (systemowa) ktora nie integruje w sama karte

Odp: Jak zmienic MAC adres karty sieciowej
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpień 2009, 19:40:33 »
Witam
jak zmienic w windowsie 7 MAC adres karty sieciowej (wi-fi). Chodzi mi o zmiane tymczasowa (systemowa) ktora nie integruje w sama karte
Wejdz w menedżer urzadzen,potem wlasciwosci karty sieciowej ,nastepnie zaawansowane,i wypelnij pole network adress

Offline Portal

  • ***
  • 172
Odp: Jak zmienic MAC adres karty sieciowej
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Sierpień 2009, 06:22:38 »
Witam
jak zmienic w windowsie 7 MAC adres karty sieciowej (wi-fi). Chodzi mi o zmiane tymczasowa (systemowa) ktora nie integruje w sama karte
Wejdz w menedżer urzadzen,potem wlasciwosci karty sieciowej ,nastepnie zaawansowane,i wypelnij pole network adress

czyli rozumiem ze mam wpisac w tym polu jakis z glowy wziety MAC adres ? Druga sprawa to powrot do oryginalnego - czy jak pozniej z tego pola usune wpisany mac adres i zresetuje kompa to bedzie oryginalny mac adres karty (powroci do oryginalnego)?

Offline matys1

  • ****
  • 275
Odp: Jak zmienic MAC adres karty sieciowej
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sierpień 2009, 09:31:37 »
Witam
jak zmienic w windowsie 7 MAC adres karty sieciowej (wi-fi). Chodzi mi o zmiane tymczasowa (systemowa) ktora nie integruje w sama karte
Wejdz w menedżer urzadzen,potem wlasciwosci karty sieciowej ,nastepnie zaawansowane,i wypelnij pole network adress

czyli rozumiem ze mam wpisac w tym polu jakis z glowy wziety MAC adres ? Druga sprawa to powrot do oryginalnego - czy jak pozniej z tego pola usune wpisany mac adres i zresetuje kompa to bedzie oryginalny mac adres karty (powroci do oryginalnego)?
Nie powroci ale wystarczy odinstalowac karte sieciowa z menadzera urzadzen i ponownie zainstalowac.

Odp: Jak zmienic MAC adres karty sieciowej
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Sierpień 2009, 09:20:42 »
to ja zaproponuje bardzo fajne narzędzie do zmiany MAC w karcie sieciowej:
http://www.vista.pl/download/pobierz/smac_2_0_1315.html
możesz dowolnie wpisywać MAC i w każdym momencie odzyskać oryginalny