TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Kłopot z grą. Za "stary" system.

Kłopot z grą. Za "stary" system.
« dnia: 08 Sierpień 2009, 23:22:14 »
Witam. Zainstalowałem 4 dni temu Siódemkę i postanowiłem zainstalować sobie grę Star Wars: Knights of the Old Republic z 2003roku. Pięknie wszystko cacy zainstalowałem i podczas uruchamiania gry wyskoczył mi komunikat o tym że mój komp nie spełnia wymagań tzn. jedyne co się nie zgadzało to mój system. Mianowicie grę obsługiwały systemy 98,2000,XP. Czy mam możliwość odpalenia gry, np. zmieniając coś w rejestrze, czy mam po prostu zainstalować drugi system, czyli XP? Proszę o odpowiedź i jakieś propozycje.

Offline run3

Odp: Kłopot z grą. Za "stary" system.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sierpień 2009, 23:51:31 »
Kolego uruchm grę w trybie zgodności windows xp

Odp: Kłopot z grą. Za "stary" system.
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Sierpień 2009, 00:23:54 »
Przepraszam. Czy możesz mnie poinstruować jak to zrobić?

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Kłopot z grą. Za "stary" system.
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Sierpień 2009, 00:27:19 »
Kliknij prawym na pliku .exe gry, zakladka Zgodność i zaznacz "Uruchom w trybie zgodnosci"
I tam z listy wybierz Windows XP.

Odp: Kłopot z grą. Za "stary" system.
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Sierpień 2009, 00:28:10 »
Tak zrobiłem i bez skutku. :/

Btw po instalacji systemu zainstalowałem tylko sterowniki od płytek od hardwareu. Nic z neta nie ściągałem. Czy powinienem coś ściągnąć?

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Kłopot z grą. Za "stary" system.
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Sierpień 2009, 00:34:00 »
A inny system jak wybierzesz to tez nie dziala?
Jesli nie to nic nie zrobisz niestety.

Odp: Kłopot z grą. Za "stary" system.
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Sierpień 2009, 00:42:07 »
A mogę zainstalować jeszcze XP bez formatowania dysku? Może wtedy jakbym się przełączył na XP to może by odpaliła. Wcześniej, gdy miałem Windowsa MX7 (uproszczony XP) to działała.