TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WMP a pasek zadań, proszę o pomoc

Offline marusg

  • ***
  • 143
  • hej ludziska,będe królem spamowiska
WMP a pasek zadań, proszę o pomoc
« dnia: 19 Czerwiec 2009, 23:16:39 »
Mam głupi problem,próbuje wrzucić Windows Media Player'a do paska zadań przed ikonki tray'a ale coś nie mogę tego zrobić, czy mógłby ktoś mi napisać jak go tam umieścić, tak jak na obrazku. Z góry dzięki i sorry że zawracm wam głowę bzdetami

E5200@3,4Ghz|Gigabyte GA-EP31-DS3L|4GB A-data Gaming Edition|Scythe Mugen|Pentagram Silent Force 460W|CoolerMaster Elite 331|Gainward HD4850 Golden Sample|Segate Baraccuda 500GB|Samsung SyncMaster T190

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: WMP a pasek zadań, proszę o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwiec 2009, 23:25:18 »
Niemożliwe w Windows 7 - Chyba że ktoś zna jakiś tajemny sposób ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline marusg

  • ***
  • 143
  • hej ludziska,będe królem spamowiska
Odp: WMP a pasek zadań, proszę o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Czerwiec 2009, 23:32:17 »
no to trudno, Dzięki!
E5200@3,4Ghz|Gigabyte GA-EP31-DS3L|4GB A-data Gaming Edition|Scythe Mugen|Pentagram Silent Force 460W|CoolerMaster Elite 331|Gainward HD4850 Golden Sample|Segate Baraccuda 500GB|Samsung SyncMaster T190

Odp: WMP a pasek zadań, proszę o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Czerwiec 2009, 23:36:50 »
Skoro już o pasku zadań,

czy można zmienić ustawienia, tak by nie dzieliło paska na połowę, i żeby nie było części aktywnych prohramów po lewej, póxniej skrót do explorera, skrót do WMP, i dalej znowu aktywne programy, tak jak jest to na screenie?

« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec 2009, 23:39:33 wysłana przez swwitch »

Odp: WMP a pasek zadań, proszę o pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Czerwiec 2009, 23:40:04 »
marusg - przecież jak najedziesz na WMP (włączony) i pokaże ci się miniaturka okna, to tam będą też przyciski kontrolujące odtwarzanie.

swwitch - dla starego poczciwego windowsowca wyda ci się to herezją, ale przeciągnij ikonkę, albo uruchomioną aplikacje w lewo lub prawo, tu się nic nie rozdziela, to już nie jest panel z aplikacjami do szybkiego uruchomienia - ikonka zamienia się w uruchomiony program, a przy kliknięciu prawym, możesz odpalić kolejną kopię programu lub otworzyć jeden z często otwieranych tym programem plików.

Przydałby się jakiś tutek o nowych funkcjach UI - ludzie nie wiedzą, co tam mają

Co prawda to opis buildu 6801, ale zawarte jest w nim dużo o nowym interface'sie.

http://www.forum.sysbeta.pl/index.php?showtopic=417
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec 2009, 23:45:27 wysłana przez lolasher »

Odp: WMP a pasek zadań, proszę o pomoc
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Czerwiec 2009, 23:45:43 »
Przeciagniąc owszem można, ale jest to troche upierdliwe,  ;)

bardziej chodzi mi o to, że jestem przyzwyczajony, że w viście, miałem ikony w quick launchu na stałe w jednym miejscu, a tu jakieś skróty pływaja mi po pasku zadań, bo windows tak chce, ale ja niechce  ;D

Odp: WMP a pasek zadań, proszę o pomoc
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Czerwiec 2009, 23:55:01 »
Nie Windows chce, tylko w takiej kolejności masz ustawione, możesz wyłączyć wyświetlanie tytułów okien, to nie będzie ci jeździć, ale to raczej nie rozwiązanie.

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: WMP a pasek zadań, proszę o pomoc
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Czerwiec 2009, 00:03:29 »
Przeciagniąc owszem można, ale jest to troche upierdliwe,  ;)

bardziej chodzi mi o to, że jestem przyzwyczajony, że w viście, miałem ikony w quick launchu na stałe w jednym miejscu, a tu jakieś skróty pływaja mi po pasku zadań, bo windows tak chce, ale ja niechce  ;D

Najprościej będzie się po prostu przyzwyczaić do nowego paska i jego funkcjonalności.
Mi np. poszło szybko i sprawnie, co do ergonomii to z moich obserwacji, jeżeli się ma dużo ikon na pasku (defaultowe ustawienie) to najlepiej te najczęściej używane ustawić bliżej środka paska ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: WMP a pasek zadań, proszę o pomoc
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Czerwiec 2009, 11:33:12 »
Mam głupi problem,próbuje wrzucić Windows Media Player'a do paska zadań przed ikonki tray'a ale coś nie mogę tego zrobić, czy mógłby ktoś mi napisać jak go tam umieścić, tak jak na obrazku. Z góry dzięki i sorry że zawracm wam głowę bzdetami



Chyba jednak da się zrobić...
Tutaj:  http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1496.0.html  Kolega "matys1" (4. post) napisał instrukcję.

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: WMP a pasek zadań, proszę o pomoc
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Czerwiec 2009, 11:42:20 »
@up: a to ma coś wspólnego z tym, o co autor pyta w temacie?
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: WMP a pasek zadań, proszę o pomoc
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Czerwiec 2009, 11:45:09 »
Chyba jednak da się zrobić...
Tutaj:  http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1496.0.html  Kolega "matys1" (4. post) napisał instrukcję.

To jest instrukcja przywrócenia paska szybkiego uruchamiania z poprzednich wersji systemu Windows. Nie zaś przywrócenie miniaturki Windows Media Playera na pasku zadań...  :P
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook