TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WINDOWS 7 AERO

WINDOWS 7 AERO
« dnia: 10 Maj 2009, 06:48:52 »
WITAM WSZYSTKICH JESTEM NOWY I MAM PIERWSZE PYTANIE JAK WŁĄCZYC AERO W WINDOWSIE 7.

Offline req

Odp: WINDOWS 7 AERO
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2009, 07:16:22 »
Aero jest uruchamiane domyślnie nawet na stosunkowo słabym sprzęcie, musiałbyś mieć jakąś prehistorię. A samo uruchomienie sprowadza się do dwóch kliknięć. Klikasz prawym na puplicie -> Spersonalizuj / Personalize -> i masz poniżej aktualnie zapisanej kompozycji kompozycje aero a pod aero kompozycje bez aero. Myślę, że dojście do tego zajęłoby ci mniej niż pisanie na tym forum ;)

Odp: WINDOWS 7 AERO
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Maj 2009, 08:48:36 »
DZIĘKI ZA SZYBKĄ ODPOWIEĆ . A JAK WŁĄCZYĆ AUTOMATCZNE PRZESKAKIWANIE OKIEN NA PULPICIE U MNIE JEST TAK,ŻE TRZEBA NACISNĄC WINDOWS I TAB W VISCIE TO BYŁO Z IKONY NA PASKU ZADAN.A JAK JEST W WINDOWSIE7.

Offline req

Odp: WINDOWS 7 AERO
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Maj 2009, 09:03:19 »
Tak jak pisałeś robi się to skrótami. Win + Tab, lub Lewy Alt + Tab dla Aero Peek

Offline matys1

  • ****
  • 275
Odp: WINDOWS 7 AERO
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Maj 2009, 09:22:38 »
DZIĘKI ZA SZYBKĄ ODPOWIEĆ . A JAK WŁĄCZYĆ AUTOMATCZNE PRZESKAKIWANIE OKIEN NA PULPICIE U MNIE JEST TAK,ŻE TRZEBA NACISNĄC WINDOWS I TAB W VISCIE TO BYŁO Z IKONY NA PASKU ZADAN.A JAK JEST W WINDOWSIE7.
1) Klikasz prawym przyciskiem na pasku zadań i wybierasz =>Paski Narzędzi => Nowy Pasek Narzędzi
2) W pasku wklejasz to: %userprofile%\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch i naciskasz OK
3) Pojawia ci się pasek quicklaunch
4) Teraz naciskasz prawym przyciskiem na pasku zadań i odznacz "Zablokuj pasek zadań"
5) Kliknij prawym na nowym pasku QuickLaunch i odznacz "pokaż tytuł" i "pokaż tekst"
6) Gotowy pasek.

Odp: WINDOWS 7 AERO
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Maj 2009, 09:51:15 »
DZIĘKI BARDZO O TO MI CHODZIŁO.POZDRAWIAM ;D

Offline orzech

  • ***
  • 199
  • Windows 7 Ultimate PL
Odp: WINDOWS 7 AERO
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Maj 2009, 16:33:06 »
DZIĘKI BARDZO O TO MI CHODZIŁO.POZDRAWIAM ;D

Caps Locka wyłącza się klawiszem [Caps Lock] po lewej strony klawiatury (nad Ctrl i Shift'em) tak jak w Vista, Xp itd.... Poćwicz.
Intel Core Duo T2390 @ 1.86 GHz 1 MB L2 cache | 2GB DDR2 667 MHz | Intel GMA X3100 LCD CrystalBrite. | Windows 7 build 7600 activated.