TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jakiego programu antywirusowego używacie?

Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Luty 2008, 16:48:44 »
;) kupę kasy pewnie wydałeś na licencję

pzdr

Nic nie wydałem na licencję ;D ;D ;D Ma się te sposoby i źródła. Licencję mam na jakieś 20 lat. ;D ;D ;D


Wszyscy NOD`a mają...
Może jak będzie nas więcej to powie, że Kaspersky jest najlepszy
'Najlepszy' to pojęcie względne i przeważnie subiektywne

Dokładnie tak jest. Dla jednych ,,najlepszym" antyvirem jest Kaspersky a dla innych Nod. Zależy jak kto woli.

Pozrdo

Masz sprawę? Pisz:
GG:10762806

ziebal

Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Luty 2008, 18:31:52 »
Cytuj
Nic nie wydałem na licencję ;D ;D ;D Ma się te sposoby i źródła. Licencję mam na jakieś 20 lat. ;D ;D ;D

Zobaczymy czy Twoje źródła zadziałają jak Twój 20 letni trial przestanie się aktualizować  :D
Co prawdopodobnie już (albo w bardzo nie długim czasie) ma/będzie miało miejsce :)




Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Luty 2008, 19:22:09 »
Cytuj
Nic nie wydałem na licencję ;D ;D ;D Ma się te sposoby i źródła. Licencję mam na jakieś 20 lat. ;D ;D ;D

Zobaczymy czy Twoje źródła zadziałają jak Twój 20 letni trial przestanie się aktualizować  :D
Co prawdopodobnie już (albo w bardzo nie długim czasie) ma/będzie miało miejsce :)

No zobaczymy ale wierzę w niego.

Masz sprawę? Pisz:
GG:10762806

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Luty 2008, 19:24:37 »
takie sprawy są zazwyczaj po jakimś czasie szybko blokowane :)
jak się z jakiegoś klucza łączy z aktualizacjami kilka komputerów z różnego ip i pobiera kilka razy tą samą aktualizację to jest blokowany :] moja wytłumaczenie :/ może jest inne

Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Luty 2008, 19:29:11 »
takie sprawy są zazwyczaj po jakimś czasie szybko blokowane :)
jak się z jakiegoś klucza łączy z aktualizacjami kilka komputerów z różnego ip i pobiera kilka razy tą samą aktualizację to jest blokowany :] moja wytłumaczenie :/ może jest inne

Ale ja nie mam nazwy użytkownika i hasła tylko patch. Założę się że mam to samo co Bozz.

Masz sprawę? Pisz:
GG:10762806

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Luty 2008, 19:34:38 »
i co porę dni klikanie na wisienkę żeby go przedłużyć okres darmowego użytkowania?
« Ostatnia zmiana: 15 Luty 2008, 19:45:36 wysłana przez michau »

Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Luty 2008, 19:38:46 »
Nie. Ten patch tak ustawia serwer aktualizacji antyvira że ty tylko siedzisz i się cieszysz z darmowej wersji.

Masz sprawę? Pisz:
GG:10762806

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Luty 2008, 19:46:47 »
:/ jak kogoś stać to lepiej raz zapłacić i cieszyć się pełną wersją bez obaw, że pewnego dnia nie będzie się chciał zaktualizować

ziebal

Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Luty 2008, 21:41:58 »
Ja myślę, że chodzi o patcha, który przedłuża TRIALA :) O jakieś 20 lat... Ale ja nie wiem, ja się nie znam  , nawet nie wiem skąd wiem, że takie coś jest ;D

Offline Bozz

Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Luty 2008, 13:14:50 »
Jak nie wiesz michau jak to wygląda to nie pisz, w moim przypadku, jest to "normalna" wersja na patch'u... Już koło 2 miesięcy bezproblemowo

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Luty 2008, 13:34:08 »
Uzywam od jakiegos czasu NOD32 wersja 2.7 ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Luty 2008, 14:04:11 »
Jak nie wiesz michau jak to wygląda to nie pisz, w moim przypadku, jest to "normalna" wersja na patch'u... Już koło 2 miesięcy bezproblemowo

chyba nie legalne :P
lepiej zapłacić i mieć święty spokój :P

Offline Bozz

Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Luty 2008, 20:52:25 »
Każdy może sam zdecydować jak "chronić" komputer ;)

Offline nawrok888

  • *
  • 10
  • instalki.pl reprezentant....;)
    • forum instalki.pl
Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Luty 2008, 23:54:58 »
witam....dokładnie Bozz...każdy sam decyduje czym się chronić....kiedyś miałem Nortona ale obciąża system niesamowicie.....teraz używam sobie skromnego Avasta i to mi wystarczy  ;)....

pzdr

ziebal

Odp: Jakiego programu antywirusowego używacie?
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Luty 2008, 12:36:58 »
Dużo też zależy od użytkownika, a przedewszystkim od sposobu używania przez niego komputera  :D

Wiadomo, że jak ktoś jest częstym gościem RÓŻNYCH stron to musi mieć lepsze zabezpieczenia  :)
Ja przez jakiś czas nie miałem żadnego programu antywirusowego i jak zainstalowałem NOD'a to znalazł tylko jakiś syf przyniesiony ze szkoły  ;D