TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Sterowniki z Windows Update i wieczne "Spróbuj ponownie później" ...

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: Sterowniki z Windows Update i wieczne "Spróbuj ponownie później" ...
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Czerwiec 2009, 10:10:01 »
Ale dziwi mnie fakt ze masz taki problem, co ciekawe ja mam win 7 bulid 7137 x86 na obu kompach z tym ze na jednym mam czystą instalke a na drugim mam update z bulidu 7127 do 7137. Na obu kompach nie mam zadnych problemów z pobieraniem bazy sterownikow.
Pozdrawiam wszystkich.

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: Sterowniki z Windows Update i wieczne "Spróbuj ponownie później" ...
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Czerwiec 2009, 10:14:56 »
Mnie też rzecz dziwi, ale nie wiem co jest źródłem problemów. W końcu usługa Windows Update funkcjonuje jak należy poza tym fragmentem :)
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Odp: Sterowniki z Windows Update i wieczne "Spróbuj ponownie później" ...
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Lipiec 2009, 22:39:27 »
Wojtek,

Mam ten sam problem co ty, z tą różnicą ze ja chce zainstalować inna drukarke - HP Deskjet 930c. Znalazlem sterowniki na stronie ktora podałeś, ale nie potrafie ich zainstalować - klikam opcje z dysku, podaje ścieżke do plików i wywala mi błąd ze sterowniki nie są zgodne. Prosze o porady :)

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: Sterowniki z Windows Update i wieczne "Spróbuj ponownie później" ...
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Lipiec 2009, 22:54:21 »
Wojtek,
Mam ten sam problem co ty, z tą różnicą ze ja chce zainstalować inna drukarke - HP Deskjet 930c. Znalazlem sterowniki na stronie ktora podałeś, ale nie potrafie ich zainstalować - klikam opcje z dysku, podaje ścieżke do plików i wywala mi błąd ze sterowniki nie są zgodne. Prosze o porady :)

Generalnie ... problem spowodowany jest prawopodobnie integracją Windows 7 z polskim pakietem językowym - sprawa jest częściowo wyjaśniona :)
Czemu tak jest nie wiadomo, nie wiem też jak sprawie zaradzić.

Co do 930C ...
Na stronie http://catalog.update.microsoft.com/v7/site/Search.aspx?q=hp%20930c jest sporo sterowników dla tej drukarki.
Zakładam, że przyglądałeś się opisom każdego z tych sterowników i wybrałeś odpowiedni?
Po kliknięciu na tytuł każdego z nich pojawi się np.

Cytuj
Opis: This driver was provided by Microsoft for support of HP DeskJet 930C/932C/935C
Architektura: IA64
Klasyfikacja: Sterowniki
Obsługiwane produkty: Windows 7 , Windows Server 2008 R2
Obsługiwane języki: Angielski , Bułgarski , Chiński (tradycyjny) , Chiński (uproszczony) , Chorwacki , Czeski , Duński , Estoński , Fiński , Francuski , Grecki , Hebrajski , Hiszpański , Holenderski , Japoński (NEC) , Koreański , Litewski , Łotewski , Niemiecki , Norweski , Polski , Portugalski (Brazylia) , Portugalski (Portugalia) , Rosyjski , Rumuński , Słowacki , Słoweński , Szwedzki , Tajski , Turecki , Węgierski , Włoski 

Firma: Microsoft
Producent sterownika: HP
Klasa sterownika: Printers
Model sterownika: HP DeskJet 930C/932C/935C
Dostawca sterownika: Microsoft
Wersja: 6.1.7111.1
Data wersji: 2006-06-21
Więcej informacji:
http://winqual.microsoft.com/support/?driverid=3991
Adres URL pomocy technicznej: nd.


Zwróć uwagę na architekturę - X86 / IA64 / AMD64 - nietrudnie w sumie wybrać nieodpowiednią wersję (pod system 32-bitowy zamiast pod system 64-bitowy).

Możesz zrobić zrzut ekranu z oknem z błędem i po wrzuceniu obrazka na imageshack.us podać tu jego adres?
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Odp: Sterowniki z Windows Update i wieczne "Spróbuj ponownie później" ...
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Lipiec 2009, 17:46:16 »
Mialeś racje, pomylilem 86 z x64. Niestety prawidlowa wersja czyli x64 tez niechciala sie zainstalować - pojawiał sie błąd o nr 0x00000002. Sprubowalem na angielskiej wersji jezykowej i poszlo bez problemu, po instalacji drukarki dodałem polski jezyk i wszystko smiga. PS mam jeszcze problem z kodekami ale to nie w tym temacie. Dzieki za pomoc :)