TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Aktywacja W7

Aktywacja W7
« dnia: 23 Maj 2009, 10:38:53 »
Witam. Mam pewien problem. Jest on związany z aktywacja Windowsa 7. Chodzi o to, że podczas uruchamiania komputera przed pojawieniem się pulpitu na czarnym ekranie wyskakuje mi okienko na którym mogę wybrać:
-Activate Windows now
-Ask me later
-Cancel
Na początku próbowałem aktywować Windowsa, lecz wyskakiwał mi kolejny błąd. Postanowiłem więc odpuścić sobie tą aktywacje, dlatego moje pytanie brzmi, czy jest to możliwe? Czy można tego jakoś uniknąć?

PS. przy każdym uruchamianiu komputera znika mi tapeta z pulpitu, a zamiast niej mam czarny ekran. Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Aktywacja W7
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Maj 2009, 10:50:44 »
Aktywuj Windowsa kluczem, który możesz dostać przed rozpoczęciem pobierania wersji RC ze strony Microsoft.

Offline sebian

  • ***
  • 118
  • Be Cool... :P
Odp: Aktywacja W7
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Maj 2009, 15:32:19 »
hmmm... a jaki błąd Ci kolego wyskakiwał?! Bo to bardzo istotne...
Mój sprzęt: KONSOLA NES + 400 kartridży :D  (chyba tak to się pisze)
ha mam jeszcze dwa pady i pistolet do kaczek.. :D

Odp: Aktywacja W7
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Maj 2009, 16:25:43 »
Jeżeli masz taką możliwość to wygeneruj sobie klucz dla Windows'a 7 na stronie Microsoftu i wpisz go.

Musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy na komputer -> właściwości i na dole masz opcję która aktywuje system. :)

Odp: Aktywacja W7
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Maj 2009, 08:44:43 »
hmmm... a jaki błąd Ci kolego wyskakiwał?! Bo to bardzo istotne...

Najpierw po uruchomieniu aktywatora oraz po naciśnięciu opcji 'Aktywuj', najpierw pojawia mi się małe okienko o nazwie 'error' w którym pisze '9999'. Następnie wyskakuje mi czarne okienko w którym przelatują jakieś napisy i po 2-3 sekundach okno znika. Póżniej wyskakuje mi okienko z napisem 'An error occurred', po czym pojawia się okno instalacji, kiedy ją kontynuuje,(chyba po jej zakończeniu) pojawia się kolejne okno z napisem 'Windows will shut down in less than 1 minute', a za mniej niż 1 minuta komputer się restartuje.. czasami jeszcze przed automatycznym restartem wyskakuje okienko gdzie pisze że program(w tym przypadku aktywator) nie mógł nie zostać poprawnie zainstalowany, lecz kiedy chcę go zreinstalować następuje restart.

Odp: Aktywacja W7
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Maj 2009, 11:13:06 »
A może używałeś jakiś pirackich aktywatorów bo te błedy tak wyglądają. Niekompatybilny aktywator mógł to spowodować!!
Procek:Intel Core]2 Duo E7300 2,66GHz (S775) BOX
Płyta Głowna:Gigabyte GA-P35-DS3L
Ram:Corsair Twin2X DDR2 3x 2GB 800MHz CL5-5-5-18
OS:Windows7 Prof. PL SP1
Net:24mb/s Net24
Dawać Windows 8! :-) Szybko Zuko szybko :

Odp: Aktywacja W7
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Maj 2009, 12:45:08 »
zainstaluj jeszcze raz system i po klopocie

Odp: Aktywacja W7
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Maj 2009, 12:57:28 »
Najpierw po uruchomieniu aktywatora oraz po naciśnięciu opcji 'Aktywuj', najpierw pojawia mi się małe okienko o nazwie 'error' w którym pisze '9999'. Następnie wyskakuje mi czarne okienko w którym przelatują jakieś napisy i po 2-3 sekundach okno znika. Póżniej wyskakuje mi okienko z napisem 'An error occurred', po czym pojawia się okno instalacji, kiedy ją kontynuuje,(chyba po jej zakończeniu) pojawia się kolejne okno z napisem 'Windows will shut down in less than 1 minute', a za mniej niż 1 minuta komputer się restartuje.. czasami jeszcze przed automatycznym restartem wyskakuje okienko gdzie pisze że program(w tym przypadku aktywator) nie mógł nie zostać poprawnie zainstalowany, lecz kiedy chcę go zreinstalować następuje restart.
hmm, a to nie jest czasem jakiś aktywator pod Vistę?

Odp: Aktywacja W7
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Maj 2009, 14:11:07 »
Nie nie, to na pewno nie jest aktywator pod Vistę. Spróbuję reinstalować system, mam nadzieje że to pomoże, dzięki Wam za pomoc, pozdrawiam  :)

Offline sebian

  • ***
  • 118
  • Be Cool... :P
Odp: Aktywacja W7
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Maj 2009, 15:38:19 »
A powiedz mi czy WUpdate Ci normalnie łączy się z serwerem MS...?
Bo jeśli nie to ja miałem taki sam problem.. :)
Przyczyną była już zmęczona bateria BIOSU która nie trzymała ustawień godziny itp.
A jeśli masz źle ustawiony zegar w W7 (chodzi tu o strefy czasowe) to serwer MS Cie odrzuci, zarówno aktywacje Windy jak i WUpdate. Ja bynajmniej miałem taki problem, takie tematy już były, nie wiem czy na tym forum ale ja to rozwiąznie znalazłem na jakimś anglojezycznym forum.
Mój sprzęt: KONSOLA NES + 400 kartridży :D  (chyba tak to się pisze)
ha mam jeszcze dwa pady i pistolet do kaczek.. :D

Offline Rosomak

  • *
  • 17
  • Windows 7 RC 7201 x64
Odp: Aktywacja W7
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Maj 2009, 08:17:39 »
KamiNs

Tego jeszcze nie widzialem ;D

Zeby ktos probowal  Windows 7 RC Darmowe wydanie systemu
Aktywowac PIRACKIM AKTYWATOREM ;D

To szczyt PIRACTWA

To tak jakby starac sie scrackowac Ubuntu ;D

Klucz z obrazka 3 ktory Microsoft ci poda, wpisujesz podczas instalacji. Kiedy cie spyta o cd-key.


Instrukcja obrazkowa:

1

2

3

4

5



Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Aktywacja W7
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Maj 2009, 14:42:42 »
Keye od RC:
5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4Ł4Niektóre mogą już nie działać.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2009, 14:46:11 wysłana przez michau »
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P