TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

wyciekł 7127 0 090507-1820 x86fre client en-us Retail Ultimate-GRMCULFRER EN DVD

Ciekawe… instalator się włącza ale zgłasza że nie mogę zainstalować ponieważ nie zgadzają się wersje językowe. Zdaje mi się że w poprzednich wersjach  tylko zgłaszał że pakiet językowy nie będzie działał. No ale przełączyłem na EN i ciągle to samo. Chyba będzie trzeba odinstalować całkowicie PL.
HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"

Chodzi mi o linki na rapida

Offline Serkus

  • ****
  • 367
I znowu będzie rozgłos o Windows 7 bo wiadomo każdy wyciek to dużo ciekawości ze strony użytkowników:) A propo ciekawe co nowego w tym builidzie... Jak ktoś ściągnie to niech zrobi screeny i da na forum ;D Pozdro

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Ciekawe… instalator się włącza ale zgłasza że nie mogę zainstalować ponieważ nie zgadzają się wersje językowe. Zdaje mi się że w poprzednich wersjach  tylko zgłaszał że pakiet językowy nie będzie działał. No ale przełączyłem na EN i ciągle to samo. Chyba będzie trzeba odinstalować całkowicie PL.

daj znać czy deinstalacja PL pomogła i jak to uczyniłeś ;)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Próbowałem usunąć wpis rejestru, ale mało to dało. Dalej nie szukałem… zainstalowałem 7127 bo i tak obecny system miałem od 24h więc nawet jeszcze nie maił wszystkich aplikacji zainstalowanych

PS. Jak ktoś chce zrzuty ekranu to mogę zrobić, tylko powiedzcie czego bo żadnej różnicy nie widać (no poza napisem 7127)
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2009, 14:04:57 wysłana przez hpx4000 »
HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"

Wejdz w (komputer)i pokaż jak wygląda okno dysków

HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"

Jak będziesz instalował jakieś spolszczenie to napisz koniecznie jak ci to poszło

zrobię małe OT
mam takie pytanie bo ja nie mam w biosie botoowania z USB(pen drive) to czy mogę zrobić upgrade z pen drive czy się nie uda i wyskoczy jakiś błąd ?

Możesz.
HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"

dzięki za info

Trochę nie doczytałem. Możesz nawet bez użycia USB, wystarczy że wypakujesz zawartość ISO do jakiegoś folderu na dysku i uruchomisz instalator.
HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"

Rozumiem, że upgrade z wersji RC przebiega bez problemów?

Mi się nie udało (choć specjalnie się nie starałem) bo przeszkadzał mu zainstalowany język Polski 
HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"

To jak masz takie super łącze to pochwal się z jaką prędkością wysyłasz?



jeszcze cos?

[edit]
byloby wiecej ale akurat mam przypchanego switcha bo w tle przewalam 5GB baze a szkoda mi kasy na gigEth
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2009, 16:45:18 wysłana przez zbaracki »
hp hdx 9130el
20,1' hd, c2d 2x2,2GHz, 3GB DDR2-800, 2x160GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 2600XT 256DDR3

hp tx 2550ew
12,1' tablet, turion ZM80Ultra 2x2,1GHz, 4GB DDR2-800, 320GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 3200