TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ankieta

na czym grasz najczęściej ?

PC
42 (80.8%)
X360
5 (9.6%)
PS3
2 (3.8%)
Wii
0 (0%)
Inna ( starsza lub handheld ) konsola
3 (5.8%)

Głosów w sumie: 51

Na czym gramy?

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Na czym gramy?
« Odpowiedź #45 dnia: 19 Styczeń 2009, 10:38:23 »
odradzam kupna Saint Row 2... istna lipa i straszne bugi w kodzie... przy jeździe samochodem spada framerate...

Dlatego nie ma już demek gier przynajmniej wiekszosci ryzyko przy kupnie :) ja się przejechałem na F3 nie jest zła grą ale oczekiwałem wiecej...za to X3 terran conflict jest super :)

Odp: Na czym gramy?
« Odpowiedź #46 dnia: 15 Marzec 2009, 19:24:20 »
A ja na Wii pykam :) I tutaj sterowanie w fpsach jest natet lepze niż w pc :)

Odp: Na czym gramy?
« Odpowiedź #47 dnia: 15 Marzec 2009, 19:59:58 »
chciałem kupić wii , ale kupiłem sobie słuchawki do wierzy ;p  Inna sprawa ze boje się troche tak cienkiej rozdzielczości w dzisiejszych czasach ;p

Odp: Na czym gramy?
« Odpowiedź #48 dnia: 16 Marzec 2009, 18:00:32 »
Łojtam rozdzielczość. Liczy sie fun! A odnosnie słuchawek - tez musiałem wziąć tansze Crossroadsy zeby starczyło na wiijkę

Odp: Na czym gramy?
« Odpowiedź #49 dnia: 16 Marzec 2009, 19:59:24 »
teraz to ja mysle nad ps2 a wii , moze sie kupi a może nie - musze pomyslec w co bym na tym grał i czy sie opłaca .

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Na czym gramy?
« Odpowiedź #50 dnia: 17 Marzec 2009, 00:04:03 »
Rozdzielczosc jak rozdzielczosc, grafika jak grafika, ale to co Wii reprezentuja soba to jest kpina - konsola ma efektywnie slabszy uklad graficzny od PS2. Krok w tyl przy przejsciu do kolejnej generacji konsol jest troche ekhem...niby rekompensuje to ciekawym kontrolerem, ale to akurat trzeba lubic bo jest meczace, i dla wielu - szybko sie nudzi, a na grafike nieprzyjemnie momentami patrzec :/ Do tego niestety dochodzi tez kwestia gier...gdy PS2/PS3 i Xbox dostaja gry typu TR czy Fallout 3, na Wii pojawiaja sie gry typu Super Mario Kart party...lepiej sie lukas dobrze zorientuj zanim zainwestujesz kapital :P

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Na czym gramy?
« Odpowiedź #51 dnia: 17 Marzec 2009, 02:43:17 »
Szkoda ze Ankieta już nie czynna jest :( i szkoda ze nie ma tam opcji PSP :(
więc tak ja gram sobie na mojej kochanej konsoli która zwie się PSP :) :D a jeśli kogoś interesuje to gram sobie w
Crisis Core Final Fantasy VII, Killzone Liberation, DJ Max Portable - Clazziquai Edition, DJ Max Portable - Black Square

a na PC gram sobie w Guild Wars i od czasu do czasu w któregoś NFS'a :)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Na czym gramy?
« Odpowiedź #52 dnia: 17 Marzec 2009, 02:57:31 »
Szkoda ze Ankieta już nie czynna jest :( i szkoda ze nie ma tam opcji PSP :(
więc tak ja gram sobie na mojej kochanej konsoli która zwie się PSP :) :D a jeśli kogoś interesuje to gram sobie w
Crisis Core Final Fantasy VII, Killzone Liberation, DJ Max Portable - Clazziquai Edition, DJ Max Portable - Black Square

a na PC gram sobie w Guild Wars i od czasu do czasu w któregoś NFS'a :)

No ankieta zakonczona, ale opcja PSP byla jako inna ( handheld ) ;)