TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ikony z kłódką

Offline umcs

  • ***
  • 229
Ikony z kłódką
« dnia: 19 Marzec 2009, 00:13:42 »
Taki problemik, zagadkę mam  ;) co to za ikonki z kłódeczką, jak ją zdjąć bo się nie da pliku uruchomić. Jak chciałem uruchomić pierwszy raz to wyskoczyło jakieś okno i kliknąłem na oślep coś i dupa... hehe.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ikony z kłódką
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Marzec 2009, 00:15:31 »
Taki problemik, zagadkę mam  ;) co to za ikonki z kłódeczką, jak ją zdjąć bo się nie da pliku uruchomić. Jak chciałem uruchomić pierwszy raz to wyskoczyło jakieś okno i kliknąłem na oślep coś i dupa... hehe.

LOL...cóz pewnie zabezpieczenie przed dziecmi które najpierw klikają na oślep potem płaczą hehe...

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Ikony z kłódką
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Marzec 2009, 00:18:21 »
Zawsze takie klikanie jak to okno się pojawiało było skuteczne, ale... nie tym razem  >:(
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ikony z kłódką
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Marzec 2009, 00:19:42 »
Zawsze takie klikanie jak to okno się pojawiało było skuteczne, ale... nie tym razem  >:(

LOL...ilę masz lat?:) dobra nie ważne bo Ziebal i tak zaraz wpadnie...ehh zero zabawy na tym forum...  ;D :D

Odp: Ikony z kłódką
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Marzec 2009, 00:20:43 »
Zawsze takie klikanie jak to okno się pojawiało było skuteczne, ale... nie tym razem  >:(

klikanie na oślep było skuteczne?  ::)
Parówkowy skrytożerca ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ikony z kłódką
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Marzec 2009, 00:25:49 »
klikanie na oślep było skuteczne?  ::)

Żeby tylko innych rzeczy nie klikał na oslep i nie mówię tu o okienkach...  :D ;D

« Ostatnia zmiana: 19 Marzec 2009, 00:30:39 wysłana przez gregor_y »

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Ikony z kłódką
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Marzec 2009, 00:37:27 »
No ale kur*a śmieszne. I będę sobie klikał na oślep co tylko sobie będę chciał  :D A lat mam 21 jak coś i zaraz pójdę na policję się poskarżyć, zobaczysz gregor_y, nie znasz dnia ani godziny jak zapukają do twych drzwi  ;D (żart oczywiście)

Nie, no ale tak serio, wie ktoś jak "otworzyć tą kłódeczkę?
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ikony z kłódką
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Marzec 2009, 00:58:58 »
Nie, no ale tak serio, wie ktoś jak "otworzyć tą kłódeczkę?

Konto admina + odblokowujesz sobię jakieś 30 minut temu ktoś pytał o to samo poszukaj tam masz odpowiedz :)

Odp: Ikony z kłódką
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Kwiecień 2009, 08:11:33 »
odkopuje temat, bo zauwazylem, ze w 7068 troche sie tych folderow sie namnozylo.
m.in. documents and settings.

wyglada na to, ze zapomnieli o hierarchii uprawnien i "Deny" na all users dali na poczatku, zamiast na koncu, i wtedy pozostale reguly nie sa brane pod uwage.

solucja:
zmienic wlasciciela "owner" na siebie (zakladajac ze jest sie adminem), a potem usunac regule deny for all users z uprawnien odczytu.
hp hdx 9130el
20,1' hd, c2d 2x2,2GHz, 3GB DDR2-800, 2x160GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 2600XT 256DDR3

hp tx 2550ew
12,1' tablet, turion ZM80Ultra 2x2,1GHz, 4GB DDR2-800, 320GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 3200