TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Modyfikajca interfejsu

Modyfikajca interfejsu
« dnia: 16 Marzec 2009, 15:01:23 »
Cześć ;)

Zastanawiam się, czy w build'zie 7057 siódemki idzie w jakiś sposób zmodyfikować interfejs, by wyglądał, tak jak ten http://www.windows7.pl/nowosci/img/2.jpg ? ;) Czy taki wygląd pulpitu był dostępny tylko w jakichś wcześniejszych build'ach, czy może trzeba dograć, nie wiem, jakieś gadget'y żeby otrzymać taki fajny interfejs? :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Modyfikajca interfejsu
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Marzec 2009, 16:15:19 »
Mogę się mylić, ale to jest tylko chyba koncepcja zrobiona przez jakiegoś usera. :P
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Pepsko

Odp: Modyfikajca interfejsu
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marzec 2009, 16:18:39 »
tak swoją drogą , to ciekawy pulpit ...
pobawil bym sie czyms takim :-)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Modyfikajca interfejsu
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Marzec 2009, 16:31:25 »
Taaak.... Ja też mógłbym sobie cos wytworzyć i chcieć się tym pobawić, tyle że to się nigdy nie uda. ;D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Modyfikajca interfejsu
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Marzec 2009, 17:14:54 »
No..szkoda, że to modyfikacja jakiegoś użytkownika siódemki, bo fajnie to wygląda :D ale i bez tego nowy Windows jest spoko :D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Modyfikajca interfejsu
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Marzec 2009, 17:16:58 »
Temat do zamknięcia. ;D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Modyfikajca interfejsu
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Marzec 2009, 17:21:27 »
Temat do zamknięcia. ;D

Co do zamknięcia ? Zelzebuba spi w moim pokeballu i to ja decyduje ! A tak nie oftopowo - można to zrobić bez problemu - sa alternatywny dla explolera jak bblean ( wel flux box 4 win ) , dalej mamy aston shell , after steep , i E17 , można to osiagnąć zupelnie darmowo w bblean , ale trzeba mieć doswiadczenie w robioniu grafiki - chodzi o warstwy i koncepcje , a w astonie to już prościej ale nalezy go albo kupić , albo podesłac im fajnego sika co się samemu zrobilo ;p

Odp: Modyfikajca interfejsu
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Marzec 2009, 17:23:39 »
Można można :D Tylko szkoda, że nie ma czegoś takiego w standardzie w siódemce ;P Kiedyś próbowałem Samurai'em czy jakoś tak się bawić i troszkę skomplikowane się to okazało :D