TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem. Na ikony na pulpicie nakładają się jakieś inne ikonki.

Jak w temacie. Na ikony na pulpicie nakładają się jakieś inne ikonki. Wczoraj wyłączyłem komputer, było ok. Dzisiaj włączam i...tak jak na zrzucie. Nic nie instalowałem i nic nie zmieniałem w ustawieniach.
 Mam Wndows 7 7048. W poprzednich wersjach beta miałem ten sam problem. Przywracanie systemu nic nie dało. Czy ktoś się z tym spotkał? Mój komp to; Laptop FUJITSU SIEMENS AMILO L7320 Karta wideoVIA/S3G UniChrome Pro IGP  (64 MB)
Build 7048 W viscie tego problemu nie było. Chyba znów wrócę do sprawdzonego XP.
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec 2009, 09:44:37 wysłana przez djmikser »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Problem. Na ikony na pulpicie nakładają się jakieś inne ikonki.
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Marzec 2009, 09:25:03 »
Podaj build i daj screen`a.

Odp: Problem. Na ikony na pulpicie nakładają się jakieś inne ikonki.
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marzec 2009, 09:54:41 »
To chyba wina sterownika karty gr. Przywróciłem sterownik windowsowy i problem zniknął. Spróbuje ściągnąć jakis inny sterownik do mojej karty i zobacze co sie bedzie działo.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Problem. Na ikony na pulpicie nakładają się jakieś inne ikonki.
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Marzec 2009, 10:05:16 »
A jakie sterowniki instalowałeś? Od Visty?

Odp: Problem. Na ikony na pulpicie nakładają się jakieś inne ikonki.
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Marzec 2009, 10:18:47 »
Do mojej karty wyszły tylko stery pod XP, ostatnie z 2008r jednak przy instalacji pojawia sie komunikat że nie przeszły testów mikrosowtowych zgodności. Zainstalowałem teraz starsze z 2007 roku, narazie jest ok.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Problem. Na ikony na pulpicie nakładają się jakieś inne ikonki.
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Marzec 2009, 10:20:55 »
A te po zainstalowaniu W7 były złe czy wcale nie było? Poszukaj może takich sterowników w necie niekoniecznie od producenta laptopa.

Odp: Problem. Na ikony na pulpicie nakładają się jakieś inne ikonki.
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Marzec 2009, 10:33:13 »
Przy sterach z W 7 klatkują filmy więc one nie wchodzą w grę. Wykrywało jako standartowa karta VGA. Narazie jest ok przy tych z 2007 roku, więc zostawiam je. Zobaczymy jutro, czy sytuacja się powtórzy. Pozdrawiam.

Znowu to samo po paru przeładowaniach komputera sytuacja sie powtarza. To jednak chyba nie wina sterów od grafiki. Wracam do XP. Poczekam na jakąś nowszą wersję 7-ki, może to się poprawi.
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec 2009, 11:52:22 wysłana przez michau »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Problem. Na ikony na pulpicie nakładają się jakieś inne ikonki.
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Marzec 2009, 11:53:59 »
Zainstaluj 7000 ja pracowałem na nim przez 3 miesiące i nie mogę o nim złego słowa powiedzieć.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Problem. Na ikony na pulpicie nakładają się jakieś inne ikonki.
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Marzec 2009, 16:16:53 »
Przy sterach z W 7 klatkują filmy więc one nie wchodzą w grę. Wykrywało jako standartowa karta VGA. Narazie jest ok przy tych z 2007 roku, więc zostawiam je. Zobaczymy jutro, czy sytuacja się powtórzy. Pozdrawiam.

Znowu to samo po paru przeładowaniach komputera sytuacja sie powtarza. To jednak chyba nie wina sterów od grafiki. Wracam do XP. Poczekam na jakąś nowszą wersję 7-ki, może to się poprawi.

Spróbuj z 7057. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)