TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Norton 360 v3 wydany

Norton 360 v3 wydany
« dnia: 05 Marzec 2009, 11:26:51 »
Wczoraj (w środę) wyszedł finalny Norton 360 v3. Uczestnicy programu Symantec Enhanced Testing mogą go już pobierać z NFR Download (w nagrodę za testowanie dostajemy darmową licencję elektroniczną nie na sprzedaż). N360 jest kompatybilny z Windows 7 i zawiera wiele usprawnień w stosunku do NIS 2009, który zresztą też chodzi bez problemu w najnowszym systemie, mimo braku oficjalnej kompatybilności z Windows 7 (aktualnie mam build 7000, czekam na RC1).
Pozdrawiam
Paweł Nyczaj

ASUS K52JC
Windows 7 Home Premium PL 6.1 Build 7601 SP1

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Norton 360 v3 wydany
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marzec 2009, 11:32:30 »
wczoraj ściągnąłem nortona i po instalacji system się spierniczył i nie chciał naprawić. Jak tylko pojawiał się już pulpit- blue screen i reset. Nawet do panelu usterowania nie mogłem się dostać. W końcu udało mi się z płyty uruchomić funkcje naprawcze i uruchomiłem przywracanie systemu. Niestety wyskakiwały błędy, że nie można, że uszkodzone bla bla. Spróbowałem przywrócić z wcześniejszych punktów sprzed kilku dni i to samo. Mimo to po którymś tam resecie pojawil się pulpit na dłużej, chociaż był czarny i system nieco się wieszał. Na szczęscie po Nortonie ślad ujuż nie ma ;) Także to kolejna aolikacja do której chcąc wrócić zraziłem się ponownie ;)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Norton 360 v3 wydany
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Marzec 2009, 14:28:37 »
Panie Pawle, używamy opcji edytuj. :)

//poprawiłem post użytkownika nyczaj100
lzieba
« Ostatnia zmiana: 07 Marzec 2009, 14:47:56 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Norton 360 v3 wydany
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Marzec 2009, 17:57:36 »
Jest już wersja polska N360 na stronie http://shop.symantecstore.com/store/symeehho/pl_PL/ContentTheme/ThemeID.918400/pbPage.Trialware_N360_pl_PL (musimy podać imię, nazwisko, kraj i email na który przyjdzie klucz aktywacyjny do wersji testowej). Potem pobieramy plik N360S300PL. Dodatkowo ze strony ftp://ftp.symantec.com/public/english_us_canada/recovery/n360/3.0/ mozemy pobrać obraz ISO do wypalenia na płycie CD. Jest to bootowalny skaner antywirusowy. Najprawdopodobniej wymaga podania klucza aktywacyjnego użytego do aktywacji programu (tak przynajmniej jest z podobnym obrazem ISO dla Nortona Antivirus lub Internet Security) a potem ładuje do pamięci aktualizacje (z tym, ze nie chciał mi ściągać przez WIFI, trzeba podłączyć do netu kablem ethernet lub przez modem USB). Być może bootowalny skaner jest wielojęzyczny łącznie z językiem polskim (tak jest z obrazem ISO produktów 2009). Co ciekawe trudno trafić na bootowalne obrazy ISO. Są one dostepne na serwerze ftp://ftp.symantec.com.

Norton 360 PL różni się od wersji angielskiej tym, że najnowszy instalator po angielsku jest w wersji 3.0.0.135, zaś polski instalator w wersji 3.0.0.134. Innymi słowy polski instalator jest w wersji takiej, jak instalator finalny dostepny w programie Norton Enchanced Testing (w zamian za betatesty dostaje sie po ich zakończeniu prawo do pobrania wersji NFR po angielsku, potem jak wyjdzie wersja polska można ją odinstalować i ponownie zainstalować wersję polską).
Pozdrawiam
Paweł Nyczaj

ASUS K52JC
Windows 7 Home Premium PL 6.1 Build 7601 SP1