TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!

Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #255 dnia: 05 Marzec 2009, 22:04:33 »
Na 99.9% nie jest to wina 64bitów. I nie gadajcie tak, bo się ludzie będą x64 bali ;] U mnie Fable smiga ładnie :)

hmm u mnie tez dziala ok ale wywala mnie z gry podczas nauki magii czy zwiekszania sily gra sie zawiesza i czasami caly system :/

Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #256 dnia: 05 Marzec 2009, 22:10:13 »
Poprawka, Fable raz ruszyło, troche podziałało... ale juz drugi raz włączyć się nie chce :P

Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #257 dnia: 05 Marzec 2009, 22:12:49 »
Poprawka, Fable raz ruszyło, troche podziałało... ale juz drugi raz włączyć się nie chce :P

Jak dla mnie to spora roznica :-P

posprawdzan sterowniki i zobacze jakie beda zmiany

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #258 dnia: 05 Marzec 2009, 22:22:20 »
Normalnie chyba polubię 64bity :) Vista jakoś nie przypadła mi do gustu, ale Windows 7 x64 jest całkiem sympatyczny :)

Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #259 dnia: 05 Marzec 2009, 22:34:35 »
U mnie występuje problem z Prince of Persia (tym najnowszym). Uruchamia się, ale ładowanie może trwac latami. Rozwiązanie problemu? Uruchomić w trybie zgodności z Win Vista SP2 i jako administrator. :)

Pojawia sie jednak problem z dźwiękiem (albo mi sie wydaje) - dialogi sa za cicho, w ogóle ich nie słychać.

Po dokładnym sprawdzeniu komputera okazało się, że miałem włączone w ustawieniach karty dźwiękowej 7.1 ;P A mam głosniki stereo... Zainstaluje od nowa PoP i zdam relacje.

Już wszystko OK :)
« Ostatnia zmiana: 05 Marzec 2009, 23:06:30 wysłana przez Jooseph »

Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #260 dnia: 05 Marzec 2009, 23:08:53 »
nawet po reinstalacji sterownikow fable nie dziala i sie wiesza...trudno jakos przezyje

ale zauwazylem inna ciekawostke jak wchodze w panel sterowania / system to tam mozna sprawdzic ocene wydajnosci
jednak zamiast oceny mam info: system rating is not available jak na to klikam mam przycis rate this computer oczywiscie klikam na to i pojawia sie komunikat:

przeinstalowalem sterowniki i nic nie pomoglo :/

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #261 dnia: 05 Marzec 2009, 23:16:35 »
Normalnie chyba polubię 64bity :) Vista jakoś nie przypadła mi do gustu, ale Windows 7 x64 jest całkiem sympatyczny :)

Mam takie same odczucia... :)

Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #262 dnia: 05 Marzec 2009, 23:20:11 »
Wie ktoś może jak ustawia się rozdzielczość w najnowszym Prince of Persia? :( Bo nie wiem. A co do oceny wydajności to u mnie działa.
Już sobie poradziłem :) Wydajność myslę, że jest ok... 1680x1050 AAx4 Detale Maks :) Płynnie...
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec 2009, 00:25:00 wysłana przez Jooseph »

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #263 dnia: 06 Marzec 2009, 02:37:26 »
co do BSOD czy jak to tam się pisze ja mam też to ale nie z padem tylko jak odłączam dysk przenośny
fakt lepiej niby chodzi ale jedno skopali po co zmieniali tło w bocznym panelu na taki jakiś jasny niebieski tamten poprzedni był bardzo dobry :) a jak im się ten podoba to niech chociaż ułatwią zmianę tego i mogli by dać taką opcje przy instalacji czy ma być instalowane IE fakt można samemu usunąć ale po co się bawić w to np ktoś się nie zna to klika nie wiedząc w co ;p
a tak to by raz klikł przy instalacji i po sprawie ;p

Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #264 dnia: 06 Marzec 2009, 05:17:31 »
ok, kolejny szczesliwy posiadasz builda 7048. Niestety nie wzialem jednego pod uwage podejmujac ta decyzje - moj laptop ma prawie 2 lata, a na lapku potrzebuje troche wiecej dziwnych driverow niz na desktopie.. toshiba oczywiscie zapomniala o istnieniu systemow x64, wiec moja walka o drivery i soft wlasnie zakonczyla sie polowicznym zwyciestwem po 3 godzinach potu i lez. W sumie dziala wszystko oprocz czytnika kart sd, reszta smiga, w miare przynajmniej.

ogolnie jak na razie w sumie pracuje sie jak na poprzednim, nie widze za bardzo zmian w szybkosci, ale za duzo nie testowalem. zapowiedzi microsoftu zwiazane z lepsza obsluga ssd chyba jak do tej pory pozostaly zapowiedziami, defragmentacja dalej domyslnie wlaczona, superfetch tez, wiec z optymalizacji chyba nici. choc dosc zaskoczyly mnie wyniki w atto, gdzie przy malych plikach przy pierwszej probie byly wieksze transfery niz wczesniej, ale moze to tylko blad pomiarowy, nie widze za bardzo opcji, zeby jakos ten problem rozwiazali spece z microsoftu, szczegolnie, jesli nie wywiazali sie nawet ze swoich zapowiedzi wymagajacych znacznie mniej pracy.

sleepa na razie nie testowalem za duzo, ale poczytalem troche dalej w necie, i dowiedzialem sie, ze wersja 1.0 sterownikow wddm intela jest dosc dziurawa i mocno (choc wolno) pracuja nad poprawkami, wiec moze jednak to problem intela w wiekszym stopniu.

w szybkosci dzialania sieci rowniez zmian nie widze, szczegolnie na lokalnej, ale zeby sie dowiedziec dokladniej co i jak musze teog samego builda wrzucic na desktopa, a to juz jutro.

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #265 dnia: 06 Marzec 2009, 06:45:52 »
wielu tutaj odsyła do RC... przecież  RC to wersja z błędami xD release candidate to wersja w której są błędy ale nie wprowadza się żadnych nowości tylko poprawki... więc jeśli ktoś chce "stabilnego windowsa" to nie ch poczeka do RTM... albo raczej do service packa 2 ;]

Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #266 dnia: 06 Marzec 2009, 08:23:15 »
Czy mi się zdaje? Czy nie lubisz Win 7??

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #267 dnia: 06 Marzec 2009, 08:43:01 »
co do BSOD czy jak to tam się pisze ja mam też to ale nie z padem tylko jak odłączam dysk przenośny
fakt lepiej niby chodzi ale jedno skopali po co zmieniali tło w bocznym panelu na taki jakiś jasny niebieski tamten poprzedni był bardzo dobry :) a jak im się ten podoba to niech chociaż ułatwią zmianę tego i mogli by dać taką opcje przy instalacji czy ma być instalowane IE fakt można samemu usunąć ale po co się bawić w to np ktoś się nie zna to klika nie wiedząc w co ;p
a tak to by raz klikł przy instalacji i po sprawie ;p

A co ci do k***** je***** nędzy przeszkadza te 612KB co zajmuje plik iexplorer.exe (bo tyle się odinstalowuje)??
Jak ja nienawidzę nadgorliwców...

No ja nie rozumiem co komu przeszkadza dodatkowa funkcjonalność
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #268 dnia: 06 Marzec 2009, 08:53:11 »
co do BSOD czy jak to tam się pisze ja mam też to ale nie z padem tylko jak odłączam dysk przenośny
fakt lepiej niby chodzi ale jedno skopali po co zmieniali tło w bocznym panelu na taki jakiś jasny niebieski tamten poprzedni był bardzo dobry :) a jak im się ten podoba to niech chociaż ułatwią zmianę tego i mogli by dać taką opcje przy instalacji czy ma być instalowane IE fakt można samemu usunąć ale po co się bawić w to np ktoś się nie zna to klika nie wiedząc w co ;p
a tak to by raz klikł przy instalacji i po sprawie ;p

A co ci do k***** je***** nędzy przeszkadza te 612KB co zajmuje plik iexplorer.exe (bo tyle się odinstalowuje)??
Jak ja nienawidzę nadgorliwców...

No ja nie rozumiem co komu przeszkadza dodatkowa funkcjonalność

Ktoś płaci za komputer przynajmniej 2000zł
za system przynajmniej 700 (oem)
to chyba K**** ma prawo decydować co będzie znajdowało się na jego własności nie???!!!
no microsoft uważa inaczej... ale to banda oszustów i złodziei ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 build 7048 x64 - Wyciekł!
« Odpowiedź #269 dnia: 06 Marzec 2009, 11:43:41 »
to chyba K**** ma prawo decydować co będzie znajdowało się na jego własności nie???!!!
no microsoft uważa inaczej... ale to banda oszustów i złodziei ;p

Zgadzam się każdy ma prawo więc jesli chcą windowsa mają windowsa...

Microsoft nikogo nie zmusza przykładem jesteś ty co siedzi na Linuxie więc kolego bajki gadasz...