TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Microsoft: Windows 7 RC jeszcze niegotowy

Offline michau

  • *****
  • 3974
Microsoft: Windows 7 RC jeszcze niegotowy
« dnia: 20 Luty 2009, 11:44:03 »
Cytuj
W Sieci pojawiły się ostatnimi czasy pogłoski dotyczące rychłego udostępnienia testerom wersji Release Candidate systemu Windows 7. Informacje te okazały się nie być prawdziwe.

Serwis WinFuture.de jako pierwszy poinformował, że wersja RC Windows 7 jest już skompilowana i oznaczona jako build 7048. Dodano także, że subskrybenci MSDN i TechNet prawdopodobnie otrzymają ją do testów już 27 lutego. Wszelkie domysły dziś rozwiał jednak jeden z pracowników Microsoftu stwierdzając, że najnowsza wersja Windows 7 to skompilowany wczoraj build 7046, a wersja RC następcy Visty nie jest jeszcze rozwijana.

Na szybkim pojawieniu się Windows 7 zależy chyba wszystkim. Nic jednak nie zmieni faktu, iż na kolejne, coraz bardziej stabilne wersje „siódemki” trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Źródło:centrumxp.pl
« Ostatnia zmiana: 20 Luty 2009, 22:43:07 wysłana przez Mirahz »

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Microsoft: Windows 7 RC jeszcze niegotowy
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Luty 2009, 14:31:34 »
Oby ostatni akapit tego cytatu się sprawdził, nie wszyscy tak bardzo czekają na finalne wydanie. Lepiej później ale lepiej niż wcześniej a gorzej.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Microsoft: Windows 7 RC jeszcze niegotowy
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Luty 2009, 15:01:26 »
Niezmiernie się cieszę z tej informacji, bo już się bałem, że w7 to tylko ulepszona Vista. Może dodadzą pare funkcji.... ::)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Microsoft: Windows 7 RC jeszcze niegotowy
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Luty 2009, 15:38:32 »
Opublikowałem to na forum wcześniej ;)

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,795.0.html
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook