TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

The Windows Feedback Program

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
The Windows Feedback Program
« dnia: 15 Luty 2009, 23:31:51 »
Dostałem dziś maila od Microsoftu o temacie "Exploring Windows: Special Beta Edition"
kilka informacji od Winows Lve i co mnie najbardziej zaciekawiło to ta część maila:

Cytuj
Sign up for the Windows Feedback Program

Touch the future. Join the Windows Feedback Program so we can learn more about how you use Windows every day. We'll use your feedback to design upcoming versions of Windows. If you send us automated feedback for at least three months and participate in surveys, you will receive a free version of Windows Vista or Office Ultimate 2007. To sign up, please send email to winpanel@microsoft.com with the subject line: "Request to sign up for Windows Feedback Program on Windows 7." We'll send you a registration link. Enrollment is limited to the first 500 participants.

Więc wysłałem maila (free version of Windows Vista or Office Ultimate 2007? brzmi ciekawie ;))
niestety *chyba* nie zmieściłem się w tych 500 pierwszych szczęściarzy... Dostałem maila "Enrollment closed for Windows Feedback Program".
Swoją drogą jednak nie dostałem linka rejestracyjnego a chciałem bo kilkakrotnie już miałem ochotę posłać im feedbacka.
Jest jednak nadzieja, bo na stronie jak i w mailu zwrotnym była informacja o możliwości "re-open" akcji :)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: The Windows Feedback Program
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2009, 20:42:36 »
Byłeś blisko :) Przynajmniej odpisali albo poszło z automatu do tych co się nie załapali.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: The Windows Feedback Program
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marzec 2009, 21:41:40 »
Znowu odkopujesz tematy, pytanie: po co? Jeżeli każdy to już przeczytał.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: The Windows Feedback Program
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Marzec 2009, 22:32:37 »
Znowu odkopujesz tematy, pytanie: po co? Jeżeli każdy to już przeczytał.

Ja nadrabiam zaległości :P Spowodowane sesją :|

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: The Windows Feedback Program
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marzec 2009, 22:34:57 »
Znowu odkopujesz tematy, pytanie: po co? Jeżeli każdy to już przeczytał.

Ja nadrabiam zaległości :P Spowodowane sesją :|

To przeczytaj je, ale nie pisz w nich bo się bałagan straszny robi. ;D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)