TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

NFS Undercover, joypad i dziwne zachowanie

QkiZ

NFS Undercover, joypad i dziwne zachowanie
« dnia: 11 Luty 2009, 14:20:20 »
Mam na win7 zainstalowaną grę NFS:Undercover. Podłączyłem sobie pada
http://www.apollomultimedia.eu/?s=p&kat=10&iD=279
Skonfigurowałem go w win i podczas grania samochód zawsze lekko skręca mi na lewą stronę. nawet jak odłącze pada. nie wiem czy jest to wina gry, czy pada. na innych grach chodzi dobrze.

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: NFS Undercover, joypad i dziwne zachowanie
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Luty 2009, 14:27:04 »
Ja mam ten sam problem na padzie Logitech Rumblepad 2. Zauważyłem, że tak się nie dzieje gdy nie zainstaluję sterów od producenta. Ale wtedy nie ma też wibracji  :(

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: NFS Undercover, joypad i dziwne zachowanie
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Luty 2009, 09:09:25 »
Polecam w takim razie przewodowy pad od MS do Xpudła, tylko 140 zł, a stery w7 sam znalazł. ;)(Na Viście trzeba było ściągnąć stery z MS) :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: NFS Undercover, joypad i dziwne zachowanie
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Luty 2009, 22:01:35 »
Od XBoxa 360 też posiadam. Jakoś nie przypadł mi do gustu.

QkiZ

Odp: NFS Undercover, joypad i dziwne zachowanie
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Luty 2009, 15:49:07 »
co do sterów to nie było problemów. win7 zainstalował sobie wszystko jak chciał, ale nie było wibry w innych grach jak nie zainstalowałbym sobie sterowników od producenta. czy da się na czas gry jakoś przełączyć sterowniki na te win7 :?:
a tak już swoją drogą: vibre mam tylko w NFS Carbon. w pozostałych grach w ogóle nie występuje wibracja.