TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WDDM

Offline Dox

WDDM
« dnia: 09 Luty 2009, 20:22:55 »
Witam. Skąd moge pobrać sterowniki WDDM do W7 ? Mam karty graficzne : Radeon 9250 i Radeon M 7500

Odp: WDDM
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2009, 20:37:57 »
przez WU

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: WDDM
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Luty 2009, 20:40:52 »
do tych kart nie znajdziesz sterów WDDM... ;/

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: WDDM
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Luty 2009, 20:43:54 »
do tych kart nie znajdziesz sterów WDDM... ;/

Dokładnie Ati robi sterowniki tylko dla kart 9500 i powyżej...wiec masz szanse tylko przez WU...

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: WDDM
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Luty 2009, 20:49:35 »
do tych kart nie znajdziesz sterów WDDM... ;/

Dokładnie Ati robi sterowniki tylko dla kart 9500 i powyżej...wiec masz szanse tylko przez WU...
nie ma żadnych szans.. miękki dał dupska (tradycyjnie) i nie dostarczył natywnych sterów przynajmniej do r9250 ale zapewne do tej drugiej również.. zapewne przy instalacji dobierze mu sterownik na którym nawet najgłupszej gry nie uruchomi ;p a uruchomienie painta czy gimpa podniesie zużycie ramu o jakieś... ja wiem... conajmniej 150mb...

______________________
ani na jednej ani na drugej na 1000000% nie uruchomisz aero ;p
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2009, 20:51:36 wysłana przez gothmori »

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: WDDM
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Luty 2009, 21:05:34 »
do tych kart nie znajdziesz sterów WDDM... ;/

Dokładnie Ati robi sterowniki tylko dla kart 9500 i powyżej...wiec masz szanse tylko przez WU...
nie ma żadnych szans.. miękki dał dupska (tradycyjnie) i nie dostarczył natywnych sterów przynajmniej do r9250 ale zapewne do tej drugiej również.. zapewne przy instalacji dobierze mu sterownik na którym nawet najgłupszej gry nie uruchomi ;p a uruchomienie painta czy gimpa podniesie zużycie ramu o jakieś... ja wiem... conajmniej 150mb...

______________________
ani na jednej ani na drugej na 1000000% nie uruchomisz aero ;p

Mi się wydaje że to ATI dało tu po raz kolejny dupy ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: WDDM
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Luty 2009, 21:08:37 »
No Ati daje dupy że sterownikami już im 3 maile wysłałem z tego wzgledu i zero odpowiedzi banda chamów...już nawet M$ odpowiada na maile...

O ile pamietam masz radka 9250 tu są najnowsze sterowniki http://ati.amd.com/support/drivers/xp/radeon-prer300-xp.html jakie znalazłem na stronie Ati ale na XP niestety pod  Viste nie znalazłem...może pójdą...

Jeśli nie to może te http://downloads.guru3d.com/NGO-ATI-Optimized-Driver-v1.6.3-download-1354.html

Problem jest taki że ati już nie wypusciło sterowników pod Viste dla 9250 a co dopiero W7...

Zobacz jedne z tych sterowników...może ruszą...sam siebie już cytuje :)
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2009, 21:15:30 wysłana przez gregor_y »

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: WDDM
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Luty 2009, 22:52:09 »


Mi się wydaje że to ATI dało tu po raz kolejny dupy ;)

nie.. testowałem na tej  karcie (radeon 9250) qnx'a solarisa, linuxa, minixa i bsd :) i na wszystkich były sterowniki ;] rozumiem gdyby do nowej karty nie było sterowników ;] ale to stara i dosyć popularna karta ;p tylko że microsoft ma taką filozofię wg. Billa z Microsoft Tokio Hotel corporation stary sprzet należy olać by ludzie kupowali nowy z preinstalowanym 7 albo vistą ;] oczywiście często bez płyty dzięki czemu jedna buba  i microsoft zarabia podwójnie na 2 edycjach systemu ;p

______________________
ja wiem że wśród forumowiczów jest wiele cipek z polskiego oddziału ms ;p stad ta ofensywa na linuxa ;] bo wśród nixopodobnych wiedzie prym i jest dość konkurencyjny ;p a na dodatek darmowy ;p stąd ta silna propaganda ;p apple tak często nie atakują bo ten tworzy sprze t dla elit... chociaz widziałem (na yt) wypowiedzi tego łysego bałwana z miękkokalconeowatego ten bufon krytykował apple za ceny xDD a spójrzmy na ceny pudełkowych windowsów xDDD ba! nawet OEM xDDD nawet apple jest tańszy w tej kwestii xD co prawda leopard jest nie wiele tańszy od ultimate OEM ale jest w wersji box (jeśli wtym przypadku można to tak nazwać) ;p

______________________
znaczy się dlaczego psioczy się tylko na linuxa a nie np. na bsd i solarisa ;p
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2009, 23:04:14 wysłana przez gothmori »

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: WDDM
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Luty 2009, 23:07:30 »
nie.. testowałem tą kartę(radeon 9250) na qnx'ie, solarisie, linuxie, minixie i bsd :) i na wszystkich były sterowniki ;] rozumiem gdyby do nowej karty nie było sterowników ;] ale to stara i dosyć popularna karta ;p tylko że microsoft ma taką filozofię wg. Billa z Microsoft Tokio Hotel corporation stary sprzet należy olać by ludzie kupowali nowy z preinstalowanym 7 albo vistą ;] oczywiście często bez płyty dzięki czemu jedna buba  i microsoft zarabia podwójnie na 2 edycjach systemu ;p

Gdzie masz napisane jak kupujesz karte graficzną że Microsoft bedzie ci do niej sterowniki robił? Linuxowcy mają chore umysły wszystko chca za darmo...

Sterowniki pod Linuxa zrobili fani nie jeden z obozów tak jak sterowniki do kamerek jeden gosc napisał ponad 100 godne podziwu :)

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: WDDM
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Luty 2009, 23:12:40 »

Gdzie masz napisane jak kupujesz karte graficzną że Microsoft bedzie ci do niej sterowniki robił? Linuxowcy mają chore umysły wszystko chca za darmo...

wiesz co to  system operacyjny? z tego co widzę nie... ;p
podstawy powinno się wspierać... tym bardziej że radeon 9250 jest doskonałą kartą na komputer do biura, pracy  czy na media center... owszem do grania niezbyt się nadaje... dla grafika lub kogoś kto zajmuje się animacją również... ale na podstawowy komputer jest idealna :) wiem bo korzysam z niej ponad 2 lata ;p i mój siostrzeniec czasem na niej grywał ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: WDDM
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Luty 2009, 23:20:22 »
podstawy powinno się wspierać... tym bardziej że radeon 9250 jest doskonałą kartą na komputer do biura, pracy  czy na media center... owszem do grania niezbyt się nadaje... dla grafika lub kogoś kto zajmuje się animacją również... ale na podstawowy komputer jest idealna :) wiem bo korzysam z niej ponad 2 lata ;p i mój siostrzeniec czasem na niej grywał ;p

Siostrzeniec masochista skoro na tym grywał... :)

Ale do rzeczy jak wspomniałem społecznosc zrobiła stery dla tego archaicznego urządzenia a nie główno dowodzący pingwin który ma na głowie wojne domową... :)

Po drugię jakie standardy z jedna kartą ci się udało że jest obsługiwana...

Google i sobie zobacz ile Linux ma problemów że sprzetem...

Odp: WDDM
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Luty 2009, 23:20:51 »
9250 to panie muzeum jest , chyba tego nawet nie produkują , ludzie dlaczego wymagacie że 7 będzie obsługiwał cos co  juz wyszło z użytku i jedynie dinozaury tego używają ? Linus Torval mówi ze win musi sie szybciej rozwijac - jedna edycja na rok , a nie ma rozwoju bez wywalania staroci , nawet linus wywala stary kod z jąder .
Apple może ma tanszy system , ale na inny komputer niż apple tego nie zainstalujesz więc dzieki bardzo ;p Psioczymy na linuxa dlatego ze jest badziewny (ciągle podtrzymuje postulat na który nikt od wielu tygodni nie odpowiedział , że żadna distro nie potrafi obsłużyć mojego komputera , niektóre nawet nie potrafią włączyć trybu graficznego ... ) a na apple nie psioczymu bo jego w przeciwienstwie do linuksa da sie produktywnie używać ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: WDDM
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Luty 2009, 23:24:44 »
Znowu Windows vs Linux vs Apple...Gothmori z ciekawosci z jakiej dystrybucji korzystasz?

Odp: WDDM
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Luty 2009, 23:25:47 »
Ubuntu migrowany na debiana

I tak za pare lat zostanie tylko ubu i fedora bo mają sponsoring , ew. jakieś geekowe source based i suse i redhat bo kase trzepią . Jeszcze troche sponsoring sie skonczy będzie tylko redhat i suse , i resztki geeków , potem kapelusz zje kameleona , a geekowie umrą , i ludzie za jeszcze pare lat będą wspominali red hat jak teraz my amige ....
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2009, 23:27:26 wysłana przez lukas_gab »

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: WDDM
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Luty 2009, 23:38:04 »
jak teraz my amige ....

Amige do Linuxa porównujesz...przecież to obraza :(

Podsumowanie system operacyjny nie musi obsługiwac starego sprzetu który już nie jest produkowany...