TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ubuntu vs Vista vs Windows 7

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Luty 2009, 02:22:20 »
1:23  gregor_y nie znalazł xDDD

powiem tak.. jeżeli takich wy tu macie ekspertów to ja Wam zazdroszcze xDDD oczywiście to był sarkazm xD

user windowsa który nie potrafi w nim kopiować plików buauauauauauauaua!!!
czyż to nie żenujące?

gregor_y powiem Ci tyle... jesteś noob... więc nie zabieraj się za dyskusję której nie jesteś w stanie sprostać xD nie znasz rutynowych pierdół z windy xDDD
« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2009, 02:24:00 wysłana przez gothmori »

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Luty 2009, 02:23:41 »
Panowie i Panie, gothmori przekompilowal kernela i zainstalowal gentoo, prosze o oklaski, mamy na sali mistrza informatyki, jutro porozmawiam z szefem, moze dostaniesz prace w Intelu albo skierowanie do IBM, Jak to dobrze ze jest na swiecie Goth ktory potrafi zainstalowac gentoo korzystajac z internetowego poradnika krok po kroku, oh, ah, moj Ci on!

A tak na powaznie, Ziębal jesli nie masz nic przeciwko to rusz swoją kicie i zamknij temat bo to juz sie po prostu zenujace zrobilo..."ja przekompilowalem linuxowego kernela i zainstalowalem gentoo, jestem zajebisty, a Ty ? potrafisz chociaz tryb tekstowy obslugiwac?!" - podobne dyskusje ale o innej tematyce uprawialem w piaskownicy jakies 20 lat temu. Żal kolego, żal.

Forum jest dla ludzi ktorzy potrzebuja pomocy, rady lub chca po prostu pogadac. Ty nie robisz zadnej z tych 3 rzeczy, za to spamujesz i uprzykrzasz zycie wiekszosci uzytkownikow.
« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2009, 02:25:12 wysłana przez Mercor »

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Luty 2009, 02:25:36 »
żal Mercor to jest z tego że wielu z Was tak jak gregor_y  nie ma pojęcia o windowsie xDDD a go wychwala ponad niebiosa xDD

_________________

nie tylko żal ale i kompromitacja ;]


_____________________________


Panowie i Panie, gothmori przekompilowal kernela i zainstalowal gentoo, prosze o oklaski, mamy na sali mistrza informatyki, jutro porozmawiam z szefem, moze dostaniesz prace w Intelu albo skierowanie do IBM, Jak to dobrze ze jest na swiecie Goth ktory potrafi zainstalowac gentoo korzystajac z internetowego poradnika krok po kroku, oh, ah, moj Ci on!

A tak na powaznie, Ziębal jesli nie masz nic przeciwko to rusz swoją kicie i zamknij temat bo to juz sie po prostu zenujace zrobilo..."ja przekompilowalem linuxowego kernela i zainstalowalem gentoo, jestem zajebisty, a Ty ? potrafisz chociaz tryb tekstowy obslugiwac?!" - podobne dyskusje ale o innej tematyce uprawialem w piaskownicy jakies 20 lat temu. Żal kolego, żal.

Forum jest dla ludzi ktorzy potrzebuja pomocy, rady lub chca po prostu pogadac. Ty nie robisz zadnej z tych 3 rzeczy, za to spamujesz i uprzykrzasz zycie wiekszosci uzytkownikow.


"uprzykrzasz zycie wiekszosci uzytkownikow."

wiesz równie dobrze mogę ja to napisać o wielu z Was... nie rozpocząłem żadnej z dyskusji w której poruszony został tu wątek linuxa lub opensource... skrzywdziłem Cię wykazując masę ułomności w windowsie? oj... przepraszam... :( ale przyjmując Twój tok myślenia to wielu z Was uprzykrzyło mi życie ;] głównie gregory_który na początku bardzo obraźliwie na mnie najechał a moderatorzy mimo iz zgłosiłem posty do usuniecia olali mnie ;]
« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2009, 02:41:11 wysłana przez gothmori »

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Luty 2009, 02:36:15 »
@Gothmori Napisałes że kopiowanie plików by wystarczył może za czasów 98 tak i pomocą NC...ale teraz jest taka funkcja jak backup prosta wygodna i szybka :)

znam przypadki zniszczenia komputera przez oryginalną viste ultimate ;]

Ok pokaż mi jeden udokomentowany i potwierdzony przypadek że Vista zniszczyła komputer skoro znasz przypadki...wątpie żeby ktos nie skorzystał z takiej szansy w koncu microsoft biedny nie jest a uszkodzenie było spowodowane Vistą...

W zasadzie to moje pytanie nic trudnego...prawda w koncu znasz przypadki?

koleś instaluje testowe suse i psioczy że mu szlag trafił karte sieciową mimo że właśnie ta usterka blokowała wydanie jądra  które zostało zaimplementowane w testowej wersji xD a autor newsa co śmieszne napisał jak byk że wersja jest dla zaawansowanych użytkowników

Hm wiec Linux niszczy sprzet...nic czekamy na twój dowód że Vista niszczy sprzet było wiele przypadków prawda?
« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2009, 02:58:03 wysłana przez gregor_y »

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Luty 2009, 03:11:53 »
backup owszem ale... żeby przywrócić system musisz go zbootować no nie? xDDD jak chcesz przywrócić pliki (z backup'u) bez conajmniej trybu awaryjnego? xDDD

yyy... dokumentacja zniszczenia komputera po viście? yyyy... a jaki to miałby być typ dokumentu? xDDD po prostu koleś zainstalował na kompie za 7000zł (wybulił by mieć nowinki) zainstalował viste (tą sprzed sp1) i dysk 500 gb poszedł dada xD
« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2009, 03:14:01 wysłana przez gothmori »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Luty 2009, 09:57:57 »
jak widać, w linuxie nikt nie czeka 5 lat aby dodać szklane okienka ;] tak jak w windowsie ;] windows mimo 5 + ponad 2 wnoszących 2 service packi nadal jest wysoce niestabilny... znam przypadki zniszczenia komputera przez oryginalną viste ultimate ;]

Daj jakies potwierdzenia, albo coś, bo nie chce mi suię uwierzyć, żeby WV zniszczyła kompa... Jeszcze może nam powiesz, że komp ogólnie wybuchł i szczątki ludzkie walały się po całym mieszkaniu/domu/biurze? ;D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Luty 2009, 10:29:36 »
komputera nie zniszczyła... doprowadziła do ruiny dysk 500gb... i trzeba było go wymienić...

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Luty 2009, 12:41:53 »
backup owszem ale... żeby przywrócić system musisz go zbootować no nie? xDDD jak chcesz przywrócić pliki (z backup'u) bez conajmniej trybu awaryjnego? xDDD

yyy... dokumentacja zniszczenia komputera po viście? yyyy... a jaki to miałby być typ dokumentu? xDDD po prostu koleś zainstalował na kompie za 7000zł (wybulił by mieć nowinki) zainstalował viste (tą sprzed sp1) i dysk 500 gb poszedł dada xD

@Gothmori Dobra z tym niszczeniem kompa przez Viste to bajka jednak gdyby to była prawda każdy by wykorzystał tą sytłację i było by o tym głosno wiec kłamiesz...

...widze że Visty w reku nie miałeś...z dvd da się backupa przywrocic nawet jesli tryb awaryjny nie startuje...własnię popisałęs się najwiekszą wiedzą gratulacje...

Daj jakies potwierdzenia, albo coś, bo nie chce mi suię uwierzyć, żeby WV zniszczyła kompa... Jeszcze może nam powiesz, że komp ogólnie wybuchł i szczątki ludzkie walały się po całym mieszkaniu/domu/biurze? ;D

TO pewnie fanatyk się zmasakrował się po tym jak jego Linux jak to Mercor napisał cytuje... "Ale to juz do siebie maja fanatycy linuxa, system im sie zawiesi a oni powiedza ze to wyjatek kernela i tak mialo byc albo ktos probowal sie wlamac do komputera i system specjalnie sie zawiesil w ramach obrony" pewnie koledzy nie uwierzyli w bajkę i Linuxowiec popełnił harakiri  ;D
« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2009, 12:45:32 wysłana przez gregor_y »

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Luty 2009, 12:45:00 »
z płyty owszem ;] ale nie jest to najszybsza metoda ;] Ty już się noobie popisałeś ;] nie było padów z dyskami na viście? xDDD to ci powiem tyle... tez w to nie wierzyłem gdy czytałem na forach ;] aż mi kiedyś kumpel powiedział że znajomemu schrzanił sie dysk ;] nie miałem visty xD nie rób z siebie dalej debila xD dawałem link do galerii xD

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Luty 2009, 12:54:34 »
z płyty owszem ;] ale nie jest to najszybsza metoda ;] Ty już się noobie popisałeś ;] nie było padów z dyskami na viście? xDDD to ci powiem tyle... tez w to nie wierzyłem gdy czytałem na forach ;] aż mi kiedyś kumpel powiedział że znajomemu schrzanił sie dysk ;] nie miałem visty xD nie rób z siebie dalej debila xD dawałem link do galerii xD

Słuchaj wyzywasz wszystkich od noobów + mnie od debila...według mnie to wystarczający dowód na to że rodzice cie skrzywdzili współczuje ci...a twoja galeria to smiech na sali każdy może taka zrobic i to wcale nie dowód na to że tykałeś chociaż 1 z tych systemów...

Z płyty max 5 minut to przywracanie trwa w tym czasie herbatka albo kawa...

Po formie twoich wypowiedzi widac że cos z tobą nie tak i dalsza dyskusja nie ma sensu...

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Luty 2009, 13:50:34 »
nie nazywam wszystkich noobami tylko ciebie xD skąd ty się urwałeś? xD piszesz o moim poziomie a sam dajesz popis tekstem "rodzice cie skrzywdzili" piepszony gówniarz... 5 minut trwa? ojojoj... wiesz w windowsie jest coś takiego co nazywa się naprawa systemu ;] uruchamiasz płytkę, wpisujesz 3 krótkie polecenia i masz system sprawny xd noobie xD takie głąby jak ty bez graficznych konfiguratorów niestety gubią się... xD

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Luty 2009, 14:20:10 »
@Gothmori tylko że naprawa systemu nie zawsze działa wiec raczej wybrałem pewną metode czyli lepsza...

Graficzne konfiguratory masz już wszędzie i to nie bez powodu to się nazywa postem imbecylu a nie noobizm...

Wiesz wracaj do kumpli i opowiadajcie sobie bajki jaki to windows zły i niszczy komputery...

A i zauwarzyłem że masz ograniczone słownictwo noob i gówniarz ale co tu się dziwic takie wychowanie...

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #27 dnia: 06 Luty 2009, 15:20:16 »
Eno Gregor_y Same sukcesy zaliczasz już ci 200 Negatywków wybiło ;D Masz co świętować :D

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Luty 2009, 15:49:14 »
Eno Gregor_y Same sukcesy zaliczasz już ci 200 Negatywków wybiło ;D Masz co świętować :D

Jak tam twoje forum? :D

Odp: Ubuntu vs Vista vs Windows 7
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Luty 2009, 18:57:09 »
do backupu botować ?? he ?  Większość tego typu programów ma poprostu bootowalne nośniki , natomiast takie wynalazki jak RnR od IBM do MBR takie bajery ze wczytuje ci podsystem windows , wraz z programem do backupowania , zanim w ogóle zacznie bootować z czegokolwiek ;p  A RnR ma potęzne mozliwości a nie tylko MBR . Tak naprawde gothmori wcale nie jest taki super , widac  , że prócz swojego ubuntowego poletka( na którym i tak sa chwasty ) nie ma pojęcia o niczym , a nawet więcej niż o niczym , dziarsko odpowiada na każdy post .... jest niczym jezus a my chcemy biedaka ukrzyżować ... pójdziemy do piekła a , każdy co nie przyjmnie linuksa nie będzie zbawiony ... Gothmori sukcesywnie omija niewygodne pytania i wiele kwesti omija starzając otoczkę , super obeznanego ... Mam nadzieje ze wszyscy to zauważyli ... Tak gothmori przeszkadzasz tutaj . Jesli ogólowi społeczenstwa ktoś daje w kość to się go likwiduje pamiętaj ;p To ogół tworzy standardy , dlatego narkotyki sa złe , homoseksualizm jest zły , smak rzygowin jest wstrętny , a wydalanie na biust kobiety ochydne , co z tego że jednostki to lubią skoro ogół tego nie przyjmuje i własnie dlatego windows i wszystko od MS to standard , tak naprawde to tylko parę firm ( MS , IBM , INTEL , HP , APPLE ) cokolwiek znaczą , co ja mówię , one trzymają ten interes i żadna mała firma , a na pewno nie zlepek żrących się ze sobą podmiotów jakimi jest pico społeczenstwo linuksa nie ma wpływu na ten biznes . Zauważ , że to pod Viste robią sprzęt, pod Windowsa tworza karty graficzne z obsługą dx 11 ... a jeszcze nie widziałem naklejki KDE Ready , czy Linuks 2.6.x ready ... Dlaczego linuks jest porozrzucany ? Ano bo tworzą go geeki i to system dla geeków , żadna firma się nie podejmnie powaznej dystrybucji tego systemu bo poprostu nie chce brać odpowiedzialności za szkody przez niego wyrządzone - pomys - opreacja i ultrasonograf się zawiesza bo ktoś włożył pendrive z jakimiś danymi do komputera i wyskoczył kernel panic  etc. ... Powiesz , że Red Hat i Novel coś tam robią ? Red Hat nawet się nie łudzi ze dorówna MS w desktopowaniu więc tylko korporacyjne zastosowania stosuje , linuks wtedy jest drogi ale Red Hat zapewnia sztab ludzi co to obsługują i za to płacimy ... ale to nie dowodzi swietnosci systemu , a geniuszu i cierpliwości ludzi z red hata co trzymają to wszystko w kupie , współczuje im ale mają siano za to , dlaczego redHat odciął się od tego świetnego desktopowego systemu jak linuks ? dlaczego fedora biega samopas ? ... SUSE ? he ? No tak kupujesz i masz , ale zauważ ze dlaczego raz kupiony windows xp ma wieczysty support , a suse nalezy odnawiać i płacić ? Bo windows chodzi ciągle i ma sporadyczne proste problemy , a susue nie , jak by Novel miał dawać darmowy support to by na nim zbankrutował ... Tak naprawdę to Open Source hamuje rynek , jak by nie MS , IBM i koledzy , dalej babralibysmy się w jednordzeniowcach , a programisci Open Source próbowali by wycisnąć coś z starych schematów - bo kto by finsował badania i odkrycia ? Kto by za darmo tworzył gry które wraz , z narzędziami graficznymi i video najszybciej pchają przemysł PC'tó .MS to standard i tyle , jak by linuks był taki doskonały juz by miał przed nazwą symbol MS ... Skoro to jest standard , my tak twierdzimy , to poprostu tutaj przeszkadzasz i jestes niczym głuchy katol , mający klapki na oczach i powtarzający do znudzenia swą mantrę ....