TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Flash dla iPhone'a

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Flash dla iPhone'a
« dnia: 02 Luty 2009, 18:21:32 »
Cytuj
Krótko: Adobe i Apple pracują nad Flashem dla iPhone'a
IDG.pl/DD
2 lutego 2009 11:55

Przedstawiciele Adobe poinformowali podczas konferencji World Economic Forum, iż firma nie zarzuciła wcale pracy nad wtyczką Flash dla telefonów iPhone. Wręcz przeciwnie - rozpoczęto pracę nad projektem wraz z Apple, co ma na celu przyspieszenie realizacji tego planu.

Pierwsze wzmianki o Flashu dla iPhone'a pojawiły się w sieci już rok temu. Niestety "standardowy" flash jest zbyt ciężki dla telefonu Apple'a. Stąd też rozpoczęto bliższą współpracę nad projektem, który wkrótce powinien zaowocować wersją Lite wtyczki dedykowanej iPhone'owi.

Przedstawiciel firmy Adobe, Shantanu Narayen powiedział: "To ciężkie, techniczne wyzwanie i jest to jeden z powodów współpracy Adobe'a i Apple'a". Niestety żadna z firm nie podała do wiadomości choćby przybliżonej daty premiery pluginu.

http://www.pcworld.pl/news/334999/Krotko.Adobe.i.Apple.pracuja.nad.Flashem.dla.iPhone.a.html

No wreszcie się pojawi jedyna rzecz której mi brakuje w mym iPodzie. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

ziebal

Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2009, 18:49:50 »

No wreszcie się pojawi jedyna rzecz której mi brakuje w mym iPodzie. ;)


A która jest już od dawna na mojej Nokii E51  :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Luty 2009, 18:57:31 »
Ale w twojej nokii nie ma OS Xa tzn. jego specjalnej wersji czyli iPhone OS. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Luty 2009, 19:08:12 »
Od poczatku troche mnie denerwowal brak flasha w iphone, ale z drugiej strony jakos radze sobie bez niego, a do filmow z youtube jest osobna aplikacja ktora wyswietla filmy we...flashu. pytanie kiedy wtyczka do safari sie pokaze, zapewne juz nie dlugo bo to dosc duzy brak w IP.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Luty 2009, 19:10:05 »
No mnie też denerwował. Wreszcie teraz będę mógł grać w moje ulubione flashówki czyli gry typu "Grow". ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Luty 2009, 19:12:38 »
Na szczescie Safari w IP jest na tyle dobre ze nawet bez wtyczki flasha zostawia inne mobilne przegladarki w tyle :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Luty 2009, 19:18:33 »
No ciekawe, może się pojawią inne rzeglądarki w iTunes. Wtedy porównamy czy narawdę Safari zostawia w tyle inne przeglądarki w tyle. W koncu nie ma co porównywać Oery która chodzi pod innym OSem od Safari na iP. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Luty 2009, 19:21:08 »
Fakt, masz racje OS ma tu duzo do gadania. Ale nie sadze zeby pojawily sie inne przegladarki...Apple nie zgodzilo sie na publikacje i ogolnie zatwierdzenie Opery mini/mobile dla iphone, tym samym raczej ten przegladarki tam nie zobaczymy.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Luty 2009, 19:23:24 »
Ja bym się bardzo cieszył z Mobilnego IE. Byłbym w niebie gdyby bylo na iP. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Luty 2009, 19:31:53 »
Fakt, masz racje OS ma tu duzo do gadania. Ale nie sadze zeby pojawily sie inne przegladarki...Apple nie zgodzilo sie na publikacje i ogolnie zatwierdzenie Opery mini/mobile dla iphone, tym samym raczej ten przegladarki tam nie zobaczymy.

I dlatego wolę kupić Samsunga Omnia :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Luty 2009, 19:35:24 »
Fakt, masz racje OS ma tu duzo do gadania. Ale nie sadze zeby pojawily sie inne przegladarki...Apple nie zgodzilo sie na publikacje i ogolnie zatwierdzenie Opery mini/mobile dla iphone, tym samym raczej ten przegladarki tam nie zobaczymy.

I dlatego wolę kupić Samsunga Omnia :)

Tylko taki problem że omnia niestety ale nie ma 32 GB pamięci. A mnie jest potzrebna MP3, a nie telefon, dlatego mam iPoda. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Luty 2009, 20:22:29 »
Fakt, masz racje OS ma tu duzo do gadania. Ale nie sadze zeby pojawily sie inne przegladarki...Apple nie zgodzilo sie na publikacje i ogolnie zatwierdzenie Opery mini/mobile dla iphone, tym samym raczej ten przegladarki tam nie zobaczymy.

I dlatego wolę kupić Samsunga Omnia :)

Nie jestem fanboyem iPhone`a, ale Omnii bym nie kupil...korzystalem z telefonu przez 3 dni i niestety jest tak tragicznie wolny w działaniu ze nie bylbym w stanie komfortowo uzywac tego telefonu, ale to byc moze przyzwyczajenie z ip gdzie zazwyczaj wszystko dziala na zasadzie dotykasz-jest. Co oczywiscie nie znaczy ze twierdze ze omnia to zly telefon, nic z tych rzeczy ;)

Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Luty 2009, 20:52:15 »
Fajny jest android , iphone jest zbyt prosty , aczkolwiek mysle zeby napisac pod to jakąś gierke i spróbować sił w appstore ;p Co do ipodów - co się stało ? Nie jestem na bieżąco ale ostatnio wchodze na spota a tu ipod classic ponad 1kzł !!!! Kiedyś za 600-700 stów był , dlaczego tak ? Jak teraz chce bank mp3 z dyskiem to tyle siana mam dać ? Inne ipody mają za małą pamięc , właczonie z toutch - fakt on ma flash i można z nim biegać , ale mimo wszystko te 32gb to mało - a i drogo .

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Luty 2009, 21:33:56 »
Mało 32 GB? Żartujesz tak? Na co mi tyle? Mnie był ipod potzrebny do zdjęć filmów, muzyki, neta i fajnych aplikacji z app store. Tyle pamięci w zupełności wystarcza. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Luty 2009, 21:38:45 »
Hmmm dyskografia Ironów , Ozzyiego , BLS , BS , Deep Purple , DT , DF , i długo by wymieniać to u mnie na dysku 140GB ( dodam że owszem ściągnięte z internetu , ale mają odzwierciedlenie w cd na stojaku ) , codziennie wychodze o 5.30 z domu i zakładam słuchawki , wracam o 18 , czyli 12h poza domem , a kto wie kiedy na co mnie najdzie ochota ? Obecnie mam 4gb - powiem ci szczerze - denerwuje mnie cowieczorne zmienianie składu , a do tego jestem niebotycznie wkurzony jak nagram dyskografie korpiklaani a rano zachce mi się nie folku a szatana jakiegoś , a Cradle of Filth zostało na lapku ;p .