TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Instalacja win7 z technetu na kluczu z msdnaa

Instalacja win7 z technetu na kluczu z msdnaa
« dnia: 23 Maj 2012, 10:34:53 »
Witam wszystkich.
Mam takie pytanie - chce zainstalować na swoim kompie win7. Mam dostęp do msdnaa, gdzie jest windows 7 pro w wersji polskiej.
Problem jest taki, że gdy odpalam secure download manager, który jest konieczny do pobrania win7 z msdnaa to nie mam żadnego postępu ani nic. Nie chce mi się z tym bawić i wpadłem na taki pomysł.

Chcę pobrać z technetu Win7 enterprise, usunąć plik ei.cfg (który odpowiada za wersję przy instalacji) i przy instalacji wybrać wersję professional, którą zarejestruję na kluczu otrzymanym z msdnaa. Czy to będzie ok? Czy nie będzie problemów z rejestracją?

Nie mogę dojść do ładu z SDM, bo już prawie godzinę czekam a postęp wynosi 0%.

Za wszelkie odpowiedzi z góry dzięki :)

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Instalacja win7 z technetu na kluczu z msdnaa
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Maj 2012, 22:19:29 »
jezeli będzie to wersja systemu odpowiednia to tak, a nie szybciej jest pożyczyć nosnik od kogoś ?

Odp: Instalacja win7 z technetu na kluczu z msdnaa
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Maj 2012, 01:10:56 »
Najpierw trzeba mieć od kogo pożyczyć, w większości już nie dają nośników lecz partycję recovery.
Temat do zamknięcia - na innym kompie win7 pobrał mi się bez problemu downloaderem msdnaa.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Instalacja win7 z technetu na kluczu z msdnaa
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Maj 2012, 15:39:29 »
w przypadku gdzie kupujesz laptop,a i tak nie jest to regula.