TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jak instalować programy pod XP Mode?

Jak instalować programy pod XP Mode?
« dnia: 14 Kwiecień 2012, 22:58:04 »
Zainstalowałem Virtual PC, zainstalowałem XP Mode. Wchodzę w Narzędzia/Ustawienia i tam mam rubrykę Funkcja integracji z zaznaczoną opcją Włącz przy uruchamianiu. Zaznaczone mam wszystkie dyski twarde jakie mam w komputerze. Program darmowy który chcę zainstalować, ma instalkę na jednym z dysków (nie jest to systemowy C).

Chcę zainstalować ten program, ale XP Mode wykrywa mi tylko C, poza tym jest to czyściutki system, bez niczego. Co ciekawe, dysków mi nie wykrywa, ale to że mam oryginalną grę w DVD Rom, już tak. Moje pytanie brzmi - jak zainstalować jakikolwiek program w XP Mode? Przeciągać się z 7 do XP niczego nie da, żadnych plików. XP Mode nie wykrywa mi pozostałych dysków. To jak tam się instaluje cokolwiek?