TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ikony skrótu przez przypadek usunięte...

Ikony skrótu przez przypadek usunięte...
« dnia: 28 Marzec 2012, 21:19:15 »
Witam, popełniłem mała gafę, folderowo usuwałem skróty z menu start (użytkownicy > Menu Start), te co się pojawiaja po instalacji jakiegoś programu no i przez przypadek usunałem dwa skróty do najczęściej używanych programów, króre miałem obok przycisku START na pasku zadań, zresztą sami zobaczcie :

http://imageshack.us/f/707/vbnvbn.jpg/

O te puste pole w Menu Start się nie martwie, gorzej z tym że nic nie mam na dole, miałem zawsze dwie duże ikony do aimp3 i AQQ, teraz jak chcę dodać to jest czerwony znak zakazu albo dodaję ale nic się nie pojawia... pasek odblokowany, także nie wiem o co chodzi i co robić...

Odp: Ikony skrótu przez przypadek usunięte...
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2012, 12:00:33 »
Cytat : teraz jak chcę dodać to jest czerwony znak zakazu albo dodaję ale nic się nie pojawia

Czy to należy rozumieć, że nie działa ten klasyczny sposób - menu start\wszystkie programy\klikamy prawym na odpowiedni program i w menu podręcznym mamy opcje przypnij do .../odepnij.