TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

przejscie z XP na 7 - problem z dokumentami

przejscie z XP na 7 - problem z dokumentami
« dnia: 27 Styczeń 2012, 22:35:40 »
Witam
Zainstalowałem sobie wczoraj po raz pierwszy Windowsa7. Mój problem polega na tym, ze na XP folder docelowy z "Moje dokumenty" miałem na innej partycji niż C. Po instalacji 7 nie mialem dostepu do tego folderu, gdyż napisane było ze jest tylko do odczytu i 'nie mialem uprawnien od administratora' czy cos takeigo. Chciałem zrobić tak jak wcześniej, zeby 'Moje dokumenty" były na innej partycji niż C. Powiedzmy, ze sie udalo, ale teraz wszystkie pliki ktore tam mialem nie dzialaja, w tym zdjecia, wszystkie dokumenty office (w tym moja praca inzynierska ktora bede bronil niedlugo), jest tego jakos 31GB i nic nie dziala. Podczas uruchamiania wyskakuje 'mieprawidlowe zdjecie', 'odmowa dostepu', 'blad podczas wykonywania programu' itp. Prosze o pomoc, gdyz nie wiem co robic. Wszystkie pliki poza tym folderem dzialaja bez problemu. Z gory dziekuje