TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« dnia: 31 Styczeń 2009, 04:47:56 »
czyli tak jak pisałem tutaj i na blogu ;p moje informacje się potwierdziły ;]
dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=10719&Windows+7+bez+drugiej+bety

Was wkurzy to co napiszę ale taka jest prawda...
microsoft zrobil bardzo niewiele od visty... ;p
Rozczarowanie jest baaardzo uzasadnione ;]
« Ostatnia zmiana: 20 Luty 2009, 22:11:44 wysłana przez Mirahz »

Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2009, 08:25:52 »
Wydali jedną betę, otrzymują opinie o niej co jest źle a co fajne w ilości, której nie przewidzieli to po co mają wydać drugą betę z poprawionymi kilkoma/kilkunastoma opcjami?

Zamiast się bawić w wypuszczanie bety poświęcili by ten dzień/dni na łatanie czego się da do wypuszczenia RC. Tyle w mojej opinii ;)
Po pierwsze primo! Tak to jest windows7 i forum do niego, aczkolwiek nie zachowuj się jak lajk i nie zadawaj pytań "Czemu nie mam ikonki na pulpicie" Masz od tego wujaszka google, i ciocię Search.

Po drugie primo ! nie jestem tu by wku**iać ludzi tylko pomóc ile się da ;)

www.google.pl <- klik

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Styczeń 2009, 08:28:53 »
Jeszcze art, z pcworlda:
Cytuj
Nie będzie drugiej bety Windows 7
IDG.pl/MP
30 stycznia 2009 20:34

Microsoft poinformował, że nie zamierza wydawać drugiej wersji beta swojego najnowszego systemu operacyjnego, Windows 7. Kolejne zaprezentowane wydanie ma być prawie końcową wersją komercyjną.

Steven Sinofski, stojący na czele inżynierów pracujących nad systemem Windows, potwierdził we wpisie na blogu, że jego firma nie zamierza wypuścić drugiej wersji beta Windows 7. Kolejną wersją będzie RC, czyli wydanie określane jako prawie gotowe do wprowadzenia na rynek. Będzie ono przeznaczone dla testerów, których zadaniem będzie wyszukanie ewentualnych nieprawidłowości w działaniu systemu oraz aplikacji.

Wciąż jednak nie wiadomo kiedy Microsoft zamierza wydać wersję RC, a tym bardziej RTM (dla wydawców) oraz GA (dostępną dla klientów). Cały czas podtrzymywana jest teza, że nowy system powinien pojawić się na półkach sklepowych w sezonie letnim, czyli w okolicach przerwy wakacyjnej.

Mimo tak optymistycznych prognoz odnośnie premiery nowego systemu Microsoftu, partnerzy handlowi otrzymali informację, że na chwilę obecną trudno jest ustalić nawet przybliżoną datę premiery Windows 7. Może się więc zdarzyć tak, że nastąpi ona dopiero na początku przyszłego roku. Oficjalnie Microsoft cały czas utrzymuje, że następca Windows Vista pojawi się trzy lata po jego premierze. A wczoraj, tj. w czwartek, minęły dopiero dwa lata od tego wydarzenia.

Sinofsky stwierdził również, że w jego wpisie na blogu nie należy dopatrywać się jakichkolwiek zapewnień odnośnie nowego systemu. Pojawiające się tam informacje są tylko luźnymi informacjami i nie zawsze mają one pokrycie w rzeczywistości. Między innymi dlatego, że tworzenie systemu operacyjnego nie jest rzeczą prostą i zawsze mogą mieć miejsce nieprzewidziane zdarzenia.

Tymczasem Microsoft zapowiedział, że Service Pack 2 dla systemu Windows Vista zostanie wydany najprawdopodobniej w drugim kwartale b.r.

http://www.pcworld.pl/news/334822/Nie.bedzie.drugiej.bety.Windows.7.html


Tyle, że o ty, że będzie jedna beta, to wiadomo od dawna.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

ziebal

Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Styczeń 2009, 11:44:33 »

Rozczarowanie jest baaardzo uzasadnione ;]


Nie ma żadnego rozczarowania... Co kogo obchodzi ile będzie wersji Beta i RC? Jeśli produkt będzie działać tak jak teraz i zostaną poprawione tylko drobne błędy to będzie można mówić o sukcesie...

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Styczeń 2009, 11:47:31 »
Nie ma żadnego rozczarowania... Co kogo obchodzi ile będzie wersji Beta i RC? Jeśli produkt będzie działać tak jak teraz i zostaną poprawione tylko drobne błędy to będzie można mówić o sukcesie...

Obecna beta jest tak dobra że nawet visty nie mam wiec to o czyms swiadczy...

Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Styczeń 2009, 14:13:22 »
Microsoft ogłosił, że czeka nas jeszcze tylko jedna, ostateczna (Release Candidate) wersja testowa Windows 7. Ukaże się w kwietniu.
Microsoft jest bardzo zadowolony ze swojego nowego systemu operacyjnego. Firma jest pewna siebie do tego stopnia, że nie planuje dalszych serii publicznych testów. W kwietniu do naszej dyspozycji otrzymamy drugą, ostateczną wersję testową (czyli Release Candidate) Windows 7. Etapy przejściowe i kolejne kompilacje systemu nie opuszczą Redmond. Ostateczna wersja systemu, zarówno w wersji konsumenckiej jak i biznesowej, planowana jest na trzeci kwartał bieżącego roku.




Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Styczeń 2009, 14:17:06 »
@Popuri11 dzieki za info to czekamy do kwietnia...

Ale jednak ciekawi mnie co jeszcze można poprawic w obecnej wersji wiadomo że poprawią te drobne błędy...ale jesli jeszcze troszke zwiekszą stabilnosc + szybkosc systemu to cienko widze przyszłosc Mac OS X i Linuxa...jeszcze dodatkowo kompatabilnosc wsteczna jest lepsza niz w Viscie jak dla mnie 7 jest idealnym systemem na desktop a znając microsoft to wersja server bedzie jeszcze lepsza...

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Styczeń 2009, 14:36:02 »
sugar... turururu.... ::)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Styczeń 2009, 14:41:22 »
sugar... turururu.... ::)

Masz niski poziom cukru? To by wiele tłumaczyło...  :D

Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Styczeń 2009, 14:49:40 »
... Etapy przejściowe i kolejne kompilacje systemu nie opuszczą Redmond. Ostateczna wersja systemu, zarówno w wersji konsumenckiej jak i biznesowej, planowana jest na trzeci kwartał bieżącego roku...

Do czasu i nieoficjalnie ^.^
Po pierwsze primo! Tak to jest windows7 i forum do niego, aczkolwiek nie zachowuj się jak lajk i nie zadawaj pytań "Czemu nie mam ikonki na pulpicie" Masz od tego wujaszka google, i ciocię Search.

Po drugie primo ! nie jestem tu by wku**iać ludzi tylko pomóc ile się da ;)

www.google.pl <- klik

Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Styczeń 2009, 20:31:25 »
to juz za 3 miesiace tylko ciekawe jaki postęp bedzie poczekamy :)
Intel Core2 Duo E8400 3.0 Ghz; Asus P5Q PRO; A-DATA 4 GB RAM DDR2 800 Mhz;  Radeon HD 4850 IceQ 4 HIS 512 Mb; Enermax 626 W modu 82+; Antec Three Hundred Gamer

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Styczeń 2009, 21:24:27 »



Tyle, że o ty, że będzie jedna beta, to wiadomo od dawna.

owszem ale wszechobecne były domniemania że będzie i druga beta... z resztą z jedną betą to byla niepotwierdzona plotka ;] mnóstwo serwisów o tym trąbiło

Offline Camis

Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Luty 2009, 14:59:44 »
ale jesli jeszcze troszke zwiekszą stabilnosc + szybkosc systemu to cienko widze przyszłosc Mac OS X i Linuxa...

Dokladnie, ja jestem w szoku, linuxa juz kompletnie porzucilem, a uzywalem z przerwami od 1998r... Teraz mam tylko w7 od 6 grudnia na HDD  ;D


Super system, mac os czasami uzywam i jest IMHO lepszy od Linuxa, sprawniej mi sie na nim pracuje. Zreszta w USA linuxa ma niecaly 0.83%, mac os 9.93% & windows 88.26%
Core 2 Duo E7200@4GHz / Gigabyte GA-EP35-DS3 / A-Data 4GB 800MHz / Galaxy 8800GT / Samsung F1 320GB

Delta DPS-400MB / Pioneer 215D@S15J / Pentagram Karakorum / Chieftec LBX-01B-B-B / Lcd Samsung 32

Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Luty 2009, 15:34:20 »
Cytuj
Zreszta w USA linuxa ma niecaly 0.83%, mac os 9.93% & windows 88.26%

Nie patrz się na Stany bo nie tylko nimi żyjemy :)

Windowsa używa duża większość ponieważ Microsoft włożył pełno hajsu w reklamę co im dało jeszcze większe korzyści.
Ludzie nie używają linux'a dlatego, że:
1) jest za darmo - z reguły przekonania ludzi to darmowy - chv**wy
2) linux  nabrał sobie zdania systemu bardzo trudnego do instalacji czegokolwiek, konfiguracji itp.

A co do MAC os'a wydaje mi się że nie ludzie nie używają go dlatego iż kupić PCta apple trzeba wydać trochę siana, a OSy działające na zwykłych IBM'ach nie sprawują się tak jak powinny i dlatego odstrasza to ludzi.

Po prostu ludzie się do Windowsa przyzwyczaili i tak pozostanie ;)

/off :P
Po pierwsze primo! Tak to jest windows7 i forum do niego, aczkolwiek nie zachowuj się jak lajk i nie zadawaj pytań "Czemu nie mam ikonki na pulpicie" Masz od tego wujaszka google, i ciocię Search.

Po drugie primo ! nie jestem tu by wku**iać ludzi tylko pomóc ile się da ;)

www.google.pl <- klik

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 - tylko jedna beta, tylko jedno RC
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Luty 2009, 16:05:52 »
Czekamy do kwietnia. Szkoda trochę bo się nastawiłem na kolejną Betę i na jeszcze lepsze zmiany.