TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Not responding - zabijanie procesu.

Offline Itoto

Not responding - zabijanie procesu.
« dnia: 30 Styczeń 2009, 23:42:06 »
Witam.
Ostatnio dla mnie stało się uciążliwe. System chodzi stabilnie. Jednak jak już się coś zawiesi to system nie potrafi sobie poradzić z jego zamknięciem. W moim przypadku często zawiesza się BearShare. Nie można go zabić ani za pomocą wyskakującego okienka błędu aplikacji ani z poziomu menadżera procesów. Nie reaguje na "End Process". Jest jakiś sposób na jego zakończenie czy zostaje tylko restart kompa?

Odp: Not responding - zabijanie procesu.
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2009, 12:46:39 »
Pamiętaj że nie wszystkie aplikacje będą działać stabilnie z Windowsem 7 ;]
W końcu to testówka ;)
Po pierwsze primo! Tak to jest windows7 i forum do niego, aczkolwiek nie zachowuj się jak lajk i nie zadawaj pytań "Czemu nie mam ikonki na pulpicie" Masz od tego wujaszka google, i ciocię Search.

Po drugie primo ! nie jestem tu by wku**iać ludzi tylko pomóc ile się da ;)

www.google.pl <- klik

Offline Itoto

Odp: Not responding - zabijanie procesu.
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Styczeń 2009, 13:52:57 »
Program podałem jako przykład. Chodzi mi o zabijanie procesu. Nie reaguje na "End Process" i aplikacja jest cały czas uruchomiona i wisi.

Odp: Not responding - zabijanie procesu.
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Styczeń 2009, 14:51:42 »
Możliwe że coś się źle system wrzucił. Mi osobiście działa wszystko aż za dobrze ^^ czasami nawet sam sobie wyłącza (gry) :D
Po pierwsze primo! Tak to jest windows7 i forum do niego, aczkolwiek nie zachowuj się jak lajk i nie zadawaj pytań "Czemu nie mam ikonki na pulpicie" Masz od tego wujaszka google, i ciocię Search.

Po drugie primo ! nie jestem tu by wku**iać ludzi tylko pomóc ile się da ;)

www.google.pl <- klik

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Not responding - zabijanie procesu.
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Luty 2009, 16:46:10 »
Program podałem jako przykład. Chodzi mi o zabijanie procesu. Nie reaguje na "End Process" i aplikacja jest cały czas uruchomiona i wisi.

U mnie często rozwala się dodawanie do ulubionych w IE i WMP(ale to drugie to już mnie nie obchodzi bo mam ipoda) i też często nie da sie odwiesić wogóle. Często po takiej zawieszce do tego komp nie chce się wyłączyć.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)