TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 Home Premium - Duży problem [Pomoc]

Windows 7 Home Premium - Duży problem [Pomoc]
« dnia: 01 Listopad 2011, 17:16:34 »
Witam jestem nowy na forum.
Jeśli temat pisze w złym dziale to prosze o przeniesienie.

Mój problem polega na tym że mam oryginalny system Win 7 Home premium - Wczoraj zostawiłem na noc komputer i sciągałem coś przez torrenty, sprawdzam rano komputer a tam komunikat że mój system jest piracki.
Laptopa kupiłem w sklepie i od nowości nie był jeszcze przeinstalowany system więc wszystko jest orginalnie.

Da się coś zrobić? Nie posiadam płyty Win7 żeby go przeinstalować (zależały mi na tym żeby nie robić formata i nie przeinstalowywać systemu)

Mam naklejke z serialem na laptopie.

Proszę o szybką pomoc.
Z góry dziękuje.

Offline igbron

  • ***
  • 166
Odp: Windows 7 Home Premium - Duży problem [Pomoc]
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopad 2011, 23:18:42 »
Po pierwsze spróbuj dokonać ponownej aktywacji przez internet podając numer seryjny licencji jaki jest na naklejce. Drugi sposób to dokonać ponownej aktywacji w opcji aktywacji telefonicznej, wykonując usłyszane polecenia podczas połączenia. Jeżeli to nie pomoże, musisz skontaktować się ze sprzedawcą laptopa w celu wyjaśnienia powstałego problemu.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 7 Home Premium - Duży problem [Pomoc]
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopad 2011, 23:25:03 »
hmm - pierwsze słysze by sciągając przez torrenty wywaliło ci licencje - i to jeszcze z samego rana. jak dla mnie podpucha jakas - jak chcesz aktywowac lewego windowsa uzyj aktywatora i po sprawie

edit : nie ma opcji by na legalnym systemie pojawił ci sie monit o nieprawidlowosci - jak zyje nie widzialem czegos takiego .
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad 2011, 23:27:20 wysłana przez kamiton »

Odp: Windows 7 Home Premium - Duży problem [Pomoc]
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Listopad 2011, 00:39:41 »
hmm - pierwsze słysze by sciągając przez torrenty wywaliło ci licencje - i to jeszcze z samego rana. jak dla mnie podpucha jakas - jak chcesz aktywowac lewego windowsa uzyj aktywatora i po sprawie

edit : nie ma opcji by na legalnym systemie pojawił ci sie monit o nieprawidlowosci - jak zyje nie widzialem czegos takiego .
hehe to musisz być młody ;P czytałem na stronie microsoftu że takie rzeczy zdarzają się przez "złośliwe oprogramowanie"
Wiem jak sie ogarnia lewego Windowsa, po co miałbym was sciemniać... Mam oryginalnego Home Premium od nowości. Lapka kupiłem w londynie

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Windows 7 Home Premium - Duży problem [Pomoc]
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Listopad 2011, 00:50:42 »
dodam tylko : dobranoc