TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Nie mogę zmienić kompozycji

Nie mogę zmienić kompozycji
« dnia: 22 Październik 2011, 18:30:23 »
Mój problem polega na tym, iż nie mogę zmienić u siebie kompozycji.
Po naciśnięciu prawym ni pulpicie>personalizuj moje okienko wygląda tak:
http://imageshack.us/photo/my-images/694/beztytuulhs.png/
i gdy kliknę w Theme nie dzieje się nic...
Wydaje mi się, że może mieć to związek z zainstalowanym DreamScene ale nie umiem go odinstalować...
Proszę o pomoc.

Offline alan

  • *
  • 10
  • ~ALAN~
    • Google
Odp: Nie mogę zmienić kompozycji
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Październik 2011, 11:02:24 »
Hej, po pierwsze to jest system windows vista, więc nie ten dzieła.
Po drugie DS jest trudno odinstalować na Viście, bo nie wiadomo gdzie się wszystkie pliki instalują.
Najlepiej jakbyś użył opcji przywracania systemu. Druga opcja to zobacz dokładnie czy nie masz tego w programy i funkcje, dokładnie nie wiem jak to się w Viscie nazywa, chodzi mi o dodaj lub usuń programy.Jak tam nie będzie to sprawdz liste zainstalowanych aktualizacji pod nazwą WindowsDreamScene, jak nie będzie to czeka Cie sposób trzeci.

Pobierasz ten plik Click następnie uruchamiasz i dodajesz wpisy do rejestru. Po tym resetujesz komputer, i szukasz 2 plików w folderze system32, jeden to DreamScene.dll a drugi DreamScene.dll.mui i je usuwasz. Prawdopodobnie będziesz potrzebował oryginalnych plików themeservice.dll, themeui.dll i uxtheme.dll bo program je zmodyfikował, użyj płytki z systemem i napraw go, albo ściągnij z internetu patchera i tam napewno będzie opcja przywrócenia plików... :) Pozdrawiam
Pozdrawiam