TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Komputer działa w serwisie, w domu już nie (BSOD przy starcie)

Komputer działa w serwisie, w domu już nie (BSOD przy starcie)
« dnia: 14 Październik 2011, 12:24:44 »
Witam,

Mój komputer jakiś czas temu zaczął podczas gier wywalać BSOD po czym się resetował. Po pewnym czasie problem stał się na tyle poważny, że BSOD zaczął wyskakiwać podczas ładowania Windows 7(konkretnie podczas wyświetlania planszy wyboru profilu).

Komputer oddałem do serwisu, okazało się, że był uszkodzony zasilacz, który został natychmiast wymieniony. W serwisie był testowany przez cały dzień i chodził na 100% wydajności. Widziałem na własne oczy. W domu nadal wyskakuje BSOD przy logowaniu do systemu. Jak to możliwe? Próbowałem już inne listwy, gniazdka, przewody zasilające. Ciągle to samo.


Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Komputer działa w serwisie, w domu już nie (BSOD przy starcie)
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2011, 20:59:28 »
sam komputer dałes do servisu czy z klawiaturą - myszką i monitorem ? - jezeli bez tego to wypadało by sprawdzic pozostały sprzet (mi kiedys myszka paliła zasilacze)