TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WindowsLivePhotoGallery nadmiernie obciąża procesor

WindowsLivePhotoGallery nadmiernie obciąża procesor
« dnia: 30 Sierpień 2011, 18:16:39 »
Zanim napisałem tego posta tutaj użyłem googla do szukania rozwiązania mego problemu.
Na stronie pomocy microsoftu znalazłem posty innych userów poruszające ten sam problem
Po uruchomieniu WindowsLivePhotoGallery obciążenie procesora wzrasta do ok 60 % ,
choć w danym momencie przeglądam tylko 1 lub 2 obrazki .
Tylko że w pomocy microsoftu jest wszystko po angielsku i ja tego dokładnie nie mogę pokapować . Co trzeba zrobić by program LivePhotoGallery nie obciążał nadmiernie procesora i nie ulegał przywieszeniu ?
Z góry dzięki za porady .

Odp: WindowsLivePhotoGallery nadmiernie obciąża procesor
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Wrzesień 2011, 08:47:06 »
Witam :)
Musisz wyłączyć wykrywanie i rozpoznawanie twarzy-klikasz w opcje i odznaczasz znajdź osoby na zdjęciach. U mnie było tak samo i po wyłączeniu działa idealnie.