TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WMP 12 cały czas się zamyka i wyświetla błąd

WMP 12 cały czas się zamyka i wyświetla błąd
« dnia: 28 Sierpień 2011, 16:52:23 »
Witam od pewnego czasu mam duży problem z odtowrzeniem jakiegokolwiek filmu w WMP12 ( w nawiasie mówiąć w Best playerze również ). Otóż kiedy próbuje cokolwiek otworzyć przez WMP12 to "prawie"  już się otwiera film - ponieważ okno powiększa się do rozmiaru 16:9 , po czym nagle wyświetla błąd że program WMP przestał działać. Muzykę oczywiście odtwarza normalnie.

Co do kodeków na kompie to owszem miałem zainstalowane najpierw windows 7 codec ( ale program nie miał problemów z odtwarzaniem ). Później ściągnałem jakiś film w HD który wymagał kodeków matroska i z tego co kojarze to po instalacji tych kodeków WMP przestał działać. Na daną chwilę wszystkie kodeki mam odinstalowane ( program dale nie działa ) a ja korzystam z All Playera który sam pobiera sobie jakieś potrzebne kodeki.

Czy ktoś z Was wie może co należy zrobić żeby przywrócić funkcjonalonść WMP?