TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z mikrofonem

Problem z mikrofonem
« dnia: 15 Lipiec 2011, 15:22:20 »
Gdy puszczę muzykę wskaźnik głośności mikrofonu skacze w rytm muzyki która mam puszczoną. Gdy wyłacze muzyke i sam zaczne coś mówić to mikrofon mnie nie slyszy. Wszystko jest dobrze podłączone. Co z tym zrobić żebym mógł normalnie pogadać ? Posiadam plyte główną Gigabyte GA-EP35-DS3L , sterowniki były instalowalne kilka razy i nie podziałało. Przed formatem mikrofon działał bez zarzutów a po formacie są takie właśnie cyrki ;/  Zapodaje fote jak to u mnie wygląda
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72da8e280334049d.html
Podpiąłem zwykły mikrofon na stojaku i działa bez zarzutów a mikrofon który mam w słuchawkach nie dziala tzn nie łapie głosu tylko dzwięki win, muzyke. Mikrofon w słuchawkach działa sprawdzałem na xp i normalnie chodzi. Wiece w czym tkwi problem?
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2011, 20:38:42 wysłana przez Reduzer »

Odp: Problem z mikrofonem
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lipiec 2011, 19:43:03 »
O ile dobrze widzę, masz kartę dźwiękową Realtek HD Audio. Możesz mieć dobrze podłączone słuchawki, ale panel sterowania Realteka może je źle odczytywać. Kliknij na kolorowe złącze do którego masz podpięte słuchawki i sprawdź czy jest ono dobrze ustawione.
Jeśli wszystko jest tak jak powinno to sprawdź jeszcze zakładkę "Zaawansowane ustaw. urządzenia" i w urządzeniach nagrywania ustaw "Oddzielenie wszystkich gniazd wejścia jako niezależnych urządzeń wejścia. Po wybraniu tej opcji pokombinuj z nowymi zakładkami jakie niewątpliwie się pojawią :)

Odp: Problem z mikrofonem
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Lipiec 2011, 11:15:50 »
Nic to nie dalo ;/ Dalej mickro w slchawkach nie chodzi.