TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z ...?? no właśnie - może podgląd obrazów ??

Problem z ...?? no właśnie - może podgląd obrazów ??
« dnia: 13 Lipiec 2011, 12:42:35 »
Mam Win 7, od jakiegoś czasu mam dziwny problem z ładowaniem zdjęć czy obrazków przez jakikolwiek program (z wyłączeniem IE).

Np. kiedy chcę wrzucić przy pomocy FF zdjęcie na imageshack, daję "browse" i za chwilę wiesza mi FF, tak samo jest z Chrome, ale już z IE nie ma tego problemu.

Myślałem, że to Java, przeinstalowywałem ją kilka razy ale nie pomogło, myślałem, że to może jakieś wtyczki albo coś podobnego, ale to również nie to.

Dzisiaj próbowałem stworzyć filmik w Windows Movie Maker i również próbowałem załadować do niego zdjęcie i program się zawiesił. Znaczy to, że problem jest gdzieś zagnieżdżony w Win7, może z podglądem ??

Próbowałem szukać informacji na googlach ale nie mogę nic znaleźć, może złego zapytania użyłem czy coś, any help ?