TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Folder 'GRY', niemożność usunięcia pozycji z tego folderu

Witam, na pulpicie zrobiłem sobie skrót do folderu 'GRY' (ten z paska-menu, obok 'komputer', 'muzyka', itp.).
Zainstalowałem aplikację Steam.
Potem ściągnąłem przez Steam grę Team Fortress 2.

Od razu na pulpicie pojawił się skrót do tej gry, wiec przeciągnąłem go do folderu 'GRY'.

Teraz nie mogę usunąć tej pozycji 'skrótu do Team Fortress 2' z katalogu 'GRY'.
Usunąłem Steama - dalej to samo. Zrobiłem reinstalkę gry - dalej to samo. Próbowałem też z usuwaniem folderów w C:\Users\XXXXX\AppData\Local\Microsoft\Windows\GameExplorer

Gdy zaznaczam plik-skrót-lącze 'Alien Swarm' i klikam 'Delete', to jest takie pikniecie i nic się nie dzieje. Nie mogę nacisnąc na tym skrócie prawego przycisku myszki.

Co zrobić??

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Folder 'GRY', niemożność usunięcia pozycji z tego folderu
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2011, 22:49:28 »
zainstaluj unlockera. Pojdzie od ręki

Odp: Folder 'GRY', niemożność usunięcia pozycji z tego folderu
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lipiec 2011, 11:43:44 »
zainstaluj unlockera. Pojdzie od ręki
Nie działa. Chodzi o to, że klikając prawym na te łącza nie otwiera mi się te menu kontekstowe.

Odp: Folder 'GRY', niemożność usunięcia pozycji z tego folderu
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipiec 2011, 23:21:25 »
Uruchom Unlocker i wskaż jemu plik, który chcesz usunąć.

Odp: Folder 'GRY', niemożność usunięcia pozycji z tego folderu
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lipiec 2011, 12:09:59 »
Ok. Mam Unlockera, ale gdzie znajdę te łącza do gier ???