TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z cs1.6 [STEAM]

Problem z cs1.6 [STEAM]
« dnia: 29 Maj 2011, 13:41:59 »
Witam otoż nie potrafiłem zainstalować mojego starego xpk'a a problem polegał
na tym że wyskakiwały błedy podczas instalacji , gdy mialem xpka mialem 60-70 fps bez spadku
a gdy wczoraj zainstalowałem windows 7 i mam bardzo mało fps i bardzo duże lagi fps gdzies od 50 do 20
moja karta graficzna Geforce 6600 , sterowniki posciągałem , procesor 1,8GHz , 1.00 Ram
już nie wiem co mam robić , czitów nie używałem , bo mam steama i jest mi to nie potrzebne ponieważ potrafię grać i mam konto esl czy mógłby mi ktoś pomóc z tym ?

Odp: Problem z cs1.6 [STEAM]
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwiec 2011, 15:04:33 »
http://cs-guide.net/zwiekszanie-fps-kompedium-wiedzy/

Popraw cfg, wgraj modele hfps, mozesz wgrac modele hltv które usuwają animacje zmieniania broni. Co do pingu, nie znam się więc wiele nie doradze. Być może jakiś antywirus?

PS. Jezeli grasz ESL'a to żadne z ww. czynności nie może być wykonane.