TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG

Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« dnia: 26 Styczeń 2009, 15:12:17 »
Witam. Cała instalacja Windowsa 7 przebiegła bez zarzutów jednak gdy system uruchamia sie po raz pierwszy i pokazuje sie komunikat  "Setup i preparing your computer for first us", dosłownie po kilku sekundach monitor sie wyłącza (NO SIGNAL- ANALOG). Komputer dalej pracuje, a monitor nie...:(. Może ktoś wie co jest nie tak?? Z góry dzięki za podpowiedzi

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2009, 15:17:17 »
Hey na Visicie był podobny problem po instalacji sp1 na moim 6600 na sterownikach z WU było dobrze ale jak zainstalowałem nowe no signal...wiec pewnie beta w7 nie ma sterowników dla twojej karty...albo monitora co jest mało prawdopodobne...

Mógł bys podac troche wiecej informacji o karcie i monitorze?

Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2009, 15:26:16 »
Karta graficzna GEFORCE 7300GT a monitor ViewSonic VG910s

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Styczeń 2009, 15:33:42 »
Ta tak mi się zdaję... nawet komunikat co zacytowałes "Setup i preparing your computer for first us" po prostu w tym momencie odpala sterowniki i tracisz sygnał...

Hm...a możesz poczekac jak skonczy wszystko wejsc w tryb awaryjny wywalic sterowniki od monitor i karty i zainstalowac własne? pewny nie jestem ale chyba F8 podczas uruchamiania pozwoli ci wejsc w trybie awaryjnym dawno nie używałem :)
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2009, 15:35:24 wysłana przez gregor_y »

Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Styczeń 2009, 15:38:43 »
Próbowałem już wejść przez Tryb Awaryjny ale wywala mi komunikat ze jest to nie możliwe jeśli wcześniej nie ukończy sie konfiguracji w trybie normalnym

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Styczeń 2009, 15:44:45 »
Próbowałem już wejść przez Tryb Awaryjny ale wywala mi komunikat ze jest to nie możliwe jeśli wcześniej nie ukończy sie konfiguracji w trybie normalnym

Cholera...to nie wiem...szczerze jesli nic nie widzisz nic nie zrobisz... :(

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Styczeń 2009, 15:47:57 »
A że tak spytam - nie masz w tej karcie wyjscia DVI ? Może masz zintegrowaną kartę dodatkowo na której mógłbyś się "włączyć", albo przepiąć na chwile kartę od jakiegoś znajomego ? Ważne żebyś przeszedł przez punkt przygotowania do pierwszego uzycia.

Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Styczeń 2009, 16:56:44 »
tak mam wejście DVI

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Styczeń 2009, 17:02:29 »
Jeśli masz możliwość to spróbuj też przez DVI.

Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Styczeń 2009, 15:37:46 »
Właśnie nie mam za bardzo możliwości aby podłączyć go do innego monitora lub tv :(

Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Styczeń 2009, 15:49:42 »
A do biosu wchodzisz przez DVI !?, jeśli nie, to podłącz przez normalne łącze SVGA , albo
daj przejściówkę SVGA/DVI....jeśli na karcie brak  normalnego wyjścia, ale powinno być!
Sprawdź ustawienia w biosie!(daj domyślne) :-*

Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Styczeń 2009, 11:16:10 »
a moze podlacz monitor dopiero po odpaleniu sie windowsa? moze wykryje nowy sprzet;)?

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Styczeń 2009, 13:41:22 »
a moze podlacz monitor dopiero po odpaleniu sie windowsa? moze wykryje nowy sprzet;)?

On nawet windowsa odpalic nie moze....

Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Luty 2009, 08:42:30 »
witam mialem ten sam problem z lg w2252TQ ;D ale jestem koneserem staroci i znioslem starego crt :D
po instalacji podlaczylem z powrotem lg i jest ok.
 pozdrowionka

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Urachamianie windows 7- NO SIGNAL-ANALOG
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Luty 2009, 20:44:50 »
A może daj mu pomyśleć ze 20 minut? Albo podłącz pod TV?

A najprostszym rozwiązaniem byłoby zaniesienie kompa do znajomego serwisu (na pewno mają CRT) tam skończą Ci konfigurację i masz problem z głowy.