TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)

ziebal

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #75 dnia: 28 Styczeń 2009, 22:47:53 »
Głupio by było zamknąć temat, w którym użytkownicy forum tak miło ze sobą konwersują... Jeszcze się wstrzymam  ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #76 dnia: 28 Styczeń 2009, 22:49:06 »
Głupio by było zamknąć temat, w którym użytkownicy forum tak miło ze sobą konwersują... Jeszcze się wstrzymam  ;)

Nudziło ci się wczesniej? ;D dawac fanatyków Linuxa żeby mod miał co robic :)

ziebal

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #77 dnia: 28 Styczeń 2009, 22:52:33 »
Głupio by było zamknąć temat, w którym użytkownicy forum tak miło ze sobą konwersują... Jeszcze się wstrzymam  ;)

Nudziło ci się wczesniej? ;D dawac fanatyków Linuxa żeby mod miał co robic :)

Taka już dola moda  :)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #78 dnia: 28 Styczeń 2009, 22:54:31 »
Taka już dola moda  :)

Powini ci płacic za czekanie :)

ziebal

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #79 dnia: 28 Styczeń 2009, 22:56:32 »
Taka już dola moda  :)

Powini ci płacic za czekanie :)

Cała przyjemność po mojej stronie ... :>

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #80 dnia: 28 Styczeń 2009, 23:03:46 »
→gregor_y ostro się natrudziłem żeby znaleźć screena... był w komentarzach do db.pl http://img369.imageshack.us/img369/4186/wmpur8.png

co ciekawe przy włączonym media playerze gdy chciałem odtworzyć kolejną mp3 to zwieszało... przy uruchomieniu opery czy nawet notatnika też scinało dźwięk...

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #81 dnia: 28 Styczeń 2009, 23:14:38 »
Cała przyjemność po mojej stronie ... :>

Heh dobra pogadam z wujkiem Gates ale pod warunkiem że zbanujesz pare osób tylko zwoleników Linuxa nikogu nie bedzie ich zal takie robaki na przedniej szybie  ;D :D

@Gothmori bez urazy ale cóz ten screen może byc fake opcje zasilania np...po drugie napisałes ze odtwarzałes? wiec dzwiek był? jesli był dzwiek to jakies sterowniki tez...

Albo po prostu reklamuj tą badziewna karte dzwiekowa...albo kup sobie Amige skoro masz problemy z MP3 filmy też obejrzysz :)



Amiga  8)
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2009, 23:16:21 wysłana przez gregor_y »

ziebal

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #82 dnia: 28 Styczeń 2009, 23:23:16 »

Heh dobra pogadam z wujkiem Gates


Ustalmy jedną rzecz: to mój wujek...  ;D

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #83 dnia: 28 Styczeń 2009, 23:26:12 »
Ustalmy jedną rzecz: to mój wujek...  ;D

hehe jak bedzie czytany testament to wieksze tłumy pozerów bedą niz u Elvisa :)


Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #84 dnia: 28 Styczeń 2009, 23:27:17 »
→ gregor_y co do banów to spójrz ile masz minusów...wielu osobom chyba nie przypadłeś do gustu stylem swoich wypowiedzi... jak na razie toczy się tu kulturalna dyskusja ;] i nie wiem po co miałbym robić fake...
dźwięku nie było aż do momentu gdy zainstalowałem sterowniki ze strony poducenta ;]
karta jest w 100% sprawna ;]

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #85 dnia: 28 Styczeń 2009, 23:33:24 »
dźwięku nie było aż do momentu gdy zainstalowałem sterowniki ze strony poducenta ;]
karta jest w 100% sprawna ;]

Zawsze wiedziałem że wina jest po stronie usera a nie sprzetu...

Jak się komus chce poeksperymentowac to niech sobie odinstaluje sterowniki od karty dzwiekowej i odpali mp3 może dojdzie do 100%...  :D
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2009, 23:36:50 wysłana przez gregor_y »

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #86 dnia: 28 Styczeń 2009, 23:43:26 »
Człowieku co za herezje głosisz ! Nie no ....
Gdyby nie to nie miał bym za co pić , za co żyć , za co kupowac kolejne komputery ;p Ja z tego żyje ;p
Daj spokój, nie jesteś deweloperem bo docenił byś unixa, inną sprawą jest fakt że zarabiac się da i programując na Linuxa, przykładem może być sławetna cedega.
Linux ma być i stanowić relatywnę konkurencję dla Windowsa. Obecnie jest słabą, ale jeśłi jej zabraknie to co nam zostanie? Podzielić los Marynarki Brytyjskiej? Bez oddechu na karku konkurencji nie będzie lepszych produktów. Będziemy płacić za każdy kolejny OS dyktatora, nawet jeśli będzie tak "babołowaty" jak Vista. Ten OS chwalą, ale wyłacznie z quadami i ramem równym 3 letnim hdd.
Ja chce kożystać z Windows i Linux, oba dają możliwości których nie oferuje drugi. Chce by oba systemy się rozwijały i o ile w przypadku możemy mieć taką nadzieję, to od Windowsa powinniśmy tego wymagać, w końcu płacimy za to. A wyższość lol, zróbmy test użytkownika (może wólgarnie by dotarło) który OS zrobi lepiej loda :P

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #87 dnia: 28 Styczeń 2009, 23:44:49 »
Napiszesz może mi gregor_y  dlaczego tak bardzo nie lubisz tego "złego" systemu? Ja czasami używam Ubuntu i nic a nic mi on nie przeszkadza, wszystko jest na miejscu, ustawie sobie co chce i gotowe. Instaluje darmowe programy dwa razy klikając lub wydając polecenie w konsoli a nie muszę szukać odpowiedniego programu w sieci lub kupować drogo w sklepie. Fakt, nie jest tak rozwinięty jak Windows ale to tylko wina ludzi (między innymi z podejściem takim jakie ty masz i ban należał by się raczej "komuś innemu" a nie gothmori).

A może jakiś linuksowiec skrzywdził ciebie jak byłeś mały a teraz odreagowujesz na każdym kto używa tego systemu? Przyznaj się...
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #88 dnia: 28 Styczeń 2009, 23:46:45 »
Człowieku co za herezje głosisz ! Nie no ....
Gdyby nie to nie miał bym za co pić , za co żyć , za co kupowac kolejne komputery ;p Ja z tego żyje ;p
Daj spokój, nie jesteś deweloperem bo docenił byś unixa, inną sprawą jest fakt że zarabiac się da i programując na Linuxa, przykładem może być sławetna cedega.
Linux ma być i stanowić relatywnę konkurencję dla Windowsa. Obecnie jest słabą, ale jeśłi jej zabraknie to co nam zostanie? Podzielić los Marynarki Brytyjskiej? Bez oddechu na karku konkurencji nie będzie lepszych produktów. Będziemy płacić za każdy kolejny OS dyktatora, nawet jeśli będzie tak "babołowaty" jak Vista. Ten OS chwalą, ale wyłacznie z quadami i ramem równym 3 letnim hdd.
Ja chce kożystać z Windows i Linux, oba dają możliwości których nie oferuje drugi. Chce by oba systemy się rozwijały i o ile w przypadku możemy mieć taką nadzieję, to od Windowsa powinniśmy tego wymagać, w końcu płacimy za to. A wyższość lol, zróbmy test użytkownika (może wólgarnie by dotarło) który OS zrobi lepiej loda :P

Skoro tak piszesz to Ty nie jestes deweloperem ;p Dla dewelopera linuks to koszmar ;p Tutaj w tej kategorii linuks przegrywa z windowsem na calej lini i to było glównym powodem dlaczego jest Windows a nie linuks na świecie

BTW . Ten mój post co cytowałeś tyczył sie jedynie płatnego stawiania sys ;p

ziebal

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #89 dnia: 28 Styczeń 2009, 23:51:41 »

Skoro tak piszesz to Ty nie jestes deweloperem ;p Dla dewelopera linuks to koszmar ;p Tutaj w tej kategorii linuks przegrywa z windowsem na calej lini i to było glównym powodem dlaczego jest Windows a nie linuks na świecie


No jakby nie patrzeć Visual Studio jest wspaniałą platformą dla Windows, brakuje czegoś takiego na pingwinie...