TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Mafia II przestaje odpowiadać

Mafia II przestaje odpowiadać
« dnia: 03 Maj 2011, 11:05:21 »
Witam!
Mam pewien problem. Posiadam zainstalowaną grę Mafia II. Mam podkręcony procesor Intel Celeron 2.66 Ghz (331) do 3,1 Ghz. Gra troszkę się przycina, ale da się grać. Pewnego dnia rozpocząłem już 7 rozdział gry. (opowiem całą historię)
Poszedłem do takiego gostka, wziąłem samochód z garażu, obejrzałem nowe mieszkanie, poszedłem do sklepu, przebrałem się i znowu poszedłem do tego kumpla. Tam czekał jakiś ważny gość, z którym miałem pojechac do baru. Kliknąłem "wsiądź do samochodu" i TRACH - program mafia II przestał odpowiadać.  :'(
Zdziwiło mnie to niezmiernie, gdyż zważało się, że gra na np 1/2 minuty się przywieszała, ale nigdy nie wyskakiwał ten komunikat. Uznałem, że mój komputer ma na razie dość, gdyż gra wykorzystywała procesor w 100% przez prawie 4h (jako usprawiedliwienie podam, że jestem chory). Jednak, gdy wieczorem włączyłem komputer i tą grę ten nieznośny komunikat wyskoczył już w momencie, gdy kliknąłem "weź samochód" na samym początku rozdziału.
Próbowałem jeszcze kilka razy z cichą nadzieją, że to chwilowy błąd. Na zmianę włączałem i wyłączałem Game Booster. Niestety. Bez rezultatu.
Czy jest jakaś możliwość, by gra zaczęła działać? Jeżeli tak to proszę o dokładne instrukcję.
Jeżeli waszym zdaniem jedynym ratunkiem jest reinstalacja gry, to bardzo bym prosił o padanie nazwy folderu, w którym są savy, abym mógł je podmienić, gdyż nie chcę, żeby zmarnowało się moje 10h gry.

Pozdrawiam i z góry dziękuję tym, którzy poświęcili swój czas na przeczytanie mojej wyczerpującej opowieści i udzielili odpowiedzi.

Offline Ziółek

  • *
  • 5
  • LCW
Odp: Mafia II przestaje odpowiadać
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj 2011, 21:09:55 »
Nie jestem pewny ponieważ nie posiadam tej gry, ale może mógłbyś podmienić plik z tą mapa/misją(o ile coś takiego jest)na tą samą np. ściągniętą z neta. Jeśli to nie pomoże(lub nie ma takiego pliku/folderu) jedynym wyjściem będzie reinstalacja gry.
Jak Bum Cyk Cyk ;D