TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Audacity w Windowsie 7 źle mi działa

Audacity w Windowsie 7 źle mi działa
« dnia: 15 Kwiecień 2011, 01:15:25 »
Poprzednio, czyli w Windowsie XP, włączałem w Audacity opcję Mixer (jest to jedna z wielu opcji, bo jest tam jeszcze telefon, wideo, aux, audio CD, mikrofon, wejście liniowe, I2s) oraz nagrywanie, potem z You Tube puszczałem jakąś melodię, która nagrywała się bez żadnego dodatkowego sprzętu, czyli przy użyciu głośników i mikrofonu komputera.
Teraz, t.zn. w Windowsie 7, ten sam Audacity pokazuje tylko jedną opcję Master i opisane wyżej nagrywanie nie działa - owszem coś tam słychać, ale w stopniu śladowym (ścieżka przypomina linię prostą), słychać natomiast wyraźnie (i widać na ścieżce) odgłosy z odległego telewizora, czyli mikrofon działa, ale muzyka z głośników jest jakby bardzo stłumiona.
Owszem - mogę nagrywać tylko gdy kablem połączę gniazdo słuchawek z gniazdem mikrofonu, ale wtedy nie słyszę co nagrywam, mogę tylko obserwować ścieżkę.
Czy to właściwość tego systemu, czy może przegapiłem coś w ustawieniach ?


Dziękuję - znalazłem rozwiązanie mojego problemu.  
« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień 2011, 13:57:22 wysłana przez wkrolikowski »