TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

problem z przeglądarką czy systemem ?

problem z przeglądarką czy systemem ?
« dnia: 14 Kwiecień 2011, 21:02:19 »
Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z przeglądarką lub systemem nawet nie wiem z jakiej strony lezy przyczyna wersja systemu 64bitowa przeglądarka firefox 4. A to moj problem po wejsciu na stronę typu facebook, nk pokazuje mi tylko litery brak jakiej kolwiek grafiki.. na niektorych stronach jest ok, a na niektorych taka lipa.. i nie wiem co tu poradzic czy format i wrocic do 32bitowej wersji czy to wina netu czy czego ? proszę o pomoc może ktoś będzie w stanie mi pomóc.

Odp: problem z przeglądarką czy systemem ?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień 2011, 23:56:03 »
Problem na pewno nie leży po stronie systemu, możliwe że flasha masz zrąbanego... Sam nie wiem może zrób zrzut ekranu abyśmy wiedzieli o co dokładnie ci chodzi...

Odp: problem z przeglądarką czy systemem ?
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwiecień 2011, 17:56:00 »
Już rozwiązałem problem.. narazie chula :) do zamknięcia:D