TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Pytanie w sprawie Windows 7 Enterprise

Pytanie w sprawie Windows 7 Enterprise
« dnia: 11 Kwiecień 2011, 23:03:19 »
Witam !
Mam pytanie w sprawie Windows 7 Enterprise. Kupuję nowego kompa :) i nie wiem czy jak sformatuję dysk ( na którym jest system ) będę mógł zainstalować ten system, i czy nie wyskoczy mi że ten kod jest użyty albo coś w tym stylu. ( nie chodzi mi o odnowienie licencji, bo wiem że to się inaczej robi, tylko oto czy będę mógł zainstalować jeszcze raz Windowsa aktualnie zostało mi 63 dni )

Jeszcze jedno, jeżeli ktoś zna się na kompach to prosił bym o zobacznie czy ten komp jest dobry ( do gier itp. ) dyski mam w tym kompie jbc.
Link do kompa : http://allegro.pl/amd-athlon-x2-255-2-x-3-1ghz-4gb-ddr3-gf7025-400w-i1553532293.html

Z góry dzięki za pomoc :)                                                                                                                                                                                                           

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Pytanie w sprawie Windows 7 Enterprise
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2011, 23:43:50 »
z zainstalowaniem nie będziesz miał problemu żadnego

a co do pytania 2 to:
po 1 procesor 2 rdzeniowy o taktowaniu 3 ghz na rdzeń nie działa jak jeden 6 ghz, to taki pic na wode od sprzedawczyków . . .
po 2 lipna, bo zintegrowana grafika, jak nie grasz to bd w sam raz, a jak grasz to sobie nie pograsz
po 3 wątpliwej jakości zasilacz
poza tym nie wiem czemu jakoś nie podchodzi mi ta oferta, ale może to tylko moje odczucie  ;)

Odp: Pytanie w sprawie Windows 7 Enterprise
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2011, 23:52:10 »
Co do tego procka do 3Ghz spokojnie mi starczy.
Grafika na razie musi taka zostać ale szykuję się do kupna ( zaraz po kompie ) innej.

Dzięki za szybką odpowiedź :)

Odp: Pytanie w sprawie Windows 7 Enterprise
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Kwiecień 2011, 11:43:03 »
Sry za spam :/
Mam jeszcze jedno pytanie nie mam instalki tego Enterprise ( z tym kodem co teraz mam ), ale ściągnąłem jeszcze jedną na wszelki wypadek. I czy jak zainstaluje tamtą i nacisnę `mój komputer`właściwości` i `wpisz kod` i wpisze kod z tego co teraz mam to będę miał tą licencje na 63dni ? Czy wyskoczy że ten kod został użyty czy coś w tym stylu :)

Z góry dzięki :)

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Pytanie w sprawie Windows 7 Enterprise
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Kwiecień 2011, 16:37:21 »
będzie działać bez jakiegokolwiek problemu  ;)