TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ponowne instalowanie obrazu komputera

Ponowne instalowanie obrazu komputera
« dnia: 04 Kwiecień 2011, 14:33:52 »
Witam, Szanownych Forumowiczów

kilka słów wstępu co do mojego problemu. Otóż mam od niedawna Dell Latitude E6410 z WIN 7. Na początku zrobiłem obraz komputera ponieważ chciałem mieć możliwość wrócić jakby co do wersji z chwili zakupu. Później zacząłem zmieniać wielkość partycji, ale gdy wracałem do kopi obrazu to wszystko było z powrotem przywrócone tak jak na początku. I teraz przejdę do mojego problemu. Dodam, że obraz dysku robiłem na zewnętrznym HDD przez USB.Przy robieniu kolejnych modyfikacji, czyli instalowanie dodatkowych programów zachciało mi sie również robić kolejne "obrazy". Ponieważ nie zwróciłem uwagi, że to może mieć wpływ na poprzednie kopie coś zepsułem.

Kilka wcześniejszych obrazów przegrałem na inny dysk zewnętrzny i mam je do tej pory. Moja prośba jak je uaktywnić aby móc wrócić. System nie widzi tych wcześniejszych !!. Nie wiem jakie mają być to pliki, bo wszystkie wyglądają podobnie. Może ktoś z WAS wie jak należy nazwać, albo w jaki sposób wrzucić je na dysk zewnętrzny aby win7 je rozpoznał. Obecnie mam 3 obrazy które są niewidziane przez system i 2 które działają ale już ze zmienionym ( nowe wgrane programy ) których nie potrzebuje. Czyli potrzebuję odtworzyć system z PIERWSZEGO zrobionego obrazu - TYLKO JAK ???
Z góry dziękuje za pomoc

Jacek