TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z logowaniem

Problem z logowaniem
« dnia: 27 Marzec 2011, 16:55:49 »
Witam
Mam pewien problem z win7, z którym nie mogę sobie poradzić niestety. Dziś rano włączyłem lapka, zalogowałem się na profil zabezpieczony hasłem i wszystko było, jak zawsze. Przed wyjściem z domu wyłączyłem kompa. Po powrocie odpalając lapka i logując się na ten sam profil, co poprzednio, wyskoczył napis "trwa przygotowywanie pulpitu" i moim oczom ukazał się pulpit, którego tło było całe czarne, a ikony były wyświetlane tylko te standardowe, które są przy pierwszym uruchomieniu. Wchodząc w Mój komputer/C:/Użytkowicy wyświetlają się 2 3 foldery- Publiczny, Temp i Zioło (nazwa mojego profilu), wchodząc w ten 3 są wszystkie moje rzeczy, które były wcześniej, łącznie z ikonami poprzedniego pulpitu itd. Dodam, że wchodząc w poszczególne partycje dysku wszystko jest na swoim miejscu, wszelakie zainstalowane programy itd. Mam więc pytanie: jak przywrócić pulpit do poprzedniego stanu, dodam, że opcję przywracania systemu mam wyłączoną....

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Marzec 2011, 19:38:11 »
, dodam, że opcję przywracania systemu mam wyłączoną....
No to chyba w więcej narzędzi do zabezpieczenia przed tego typu przypadkami chyba nie ma.
przykro mi...

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwiecień 2011, 00:07:55 »
Witam
Mam pewien problem z win7, z którym nie mogę sobie poradzić niestety. Dziś rano włączyłem lapka, zalogowałem się na profil zabezpieczony hasłem i wszystko było, jak zawsze. Przed wyjściem z domu wyłączyłem kompa. Po powrocie odpalając lapka i logując się na ten sam profil, co poprzednio, wyskoczył napis "trwa przygotowywanie pulpitu" i moim oczom ukazał się pulpit, którego tło było całe czarne, a ikony były wyświetlane tylko te standardowe, które są przy pierwszym uruchomieniu. Wchodząc w Mój komputer/C:/Użytkowicy wyświetlają się 2 3 foldery- Publiczny, Temp i Zioło (nazwa mojego profilu), wchodząc w ten 3 są wszystkie moje rzeczy, które były wcześniej, łącznie z ikonami poprzedniego pulpitu itd. Dodam, że wchodząc w poszczególne partycje dysku wszystko jest na swoim miejscu, wszelakie zainstalowane programy itd. Mam więc pytanie: jak przywrócić pulpit do poprzedniego stanu, dodam, że opcję przywracania systemu mam wyłączoną....

Nic chyba zostaje tylko format niestety, pamiętaj że funkcja przywracanie systemu musi być zawsze włączona. Wtedy bez żadnych problemów powrócisz do starych ustawień i będzie wszystko poprawnie działa...